Не варто ображатися на Зідана

Італія здобула Кубок світу-2006 тільки в серії пенальті

Колишній захисник збірної Франції Віллі Саньоль заявив, що довго не міг пробачити партнера по команді Зінедіна Зідана за вилучення у фінальному матчі Кубку світу-2006.


Не думаю, що великий Зізу так вже підвів команду. Так, його прибрали з поля за удар головою Марко Матерацці. Але грати залишалося 10 хвилин. За цей час Італія нічого такого не зробила, щоб перемогти у ігровий час зустрічі. Виграла тільки після серії пенальті. 


Будь-який зрив може сприйматися партнерами та вболівальниками як недопустимість. Але зрив – це спонтанний викид енергії. Вкрай важко уберегти будь-якого гравця, яким би він не був класним та професійним, від таких моментів. Особливо, якщо цей зрив спровокований чимось гострим та болючими. Марко Матерацці вдалося зачепити Зідана за живе (неофіційна версія: Матерацці, щоб стримати суперника, весь час тягнув Зідана за футболку. Француз не витримав і сказав, що якщо футболка йому так потрібна, він віддасть її італійцю після матчу, обміняється. Той відповів, що краще обміняється футболками з сестрою Зідана. – gazeta.ua).

Зрив – це спонтанний викид енергії. Вкрай важко уберегти будь-якого гравця, яким би він не був класним та професійним, від таких моментів


В цій ситуації важко говорити, що хтось винний. Це, скоріше, емоція, яка не керована. В тенісі так буває, що дуже спокійні гравці у житті, можуть сперечатися із арбітром, або зламати ракетку. Такі речі не контролюються свідомістю. Не впевнений, що хтось інший у такій ситуації міг би стриматися, пропустити повз вуха.


Тому Саньоль явно "переборщив" зі своєю образою на Зідана.

Всеволод Кевлич, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"
Брайан Вітмор Cтарший науковий співробітник Atlantic Council
Іван Сидор Священник, секретар-референт Київської єпархії ПЦУ