У Путіна проблеми. Це погані новини для України

Він буде торгуватися і нападати

Володимир Путін може радіти. Жодна країна світу, крім України, під час пандемії коронавірусу не влаштовує чехарду з міністрами, не продукує гучних корупційних скандалів і не демонструє тотальної кризи державного управління. Справи Росії теж далекі від ідеальних. Темп конституційних поправок остаточно втрачений, гра з ціною на нафту закінчилася "пострілом собі в ногу" і принизливими переговорами з ОПЕК. 47% росіян не підтримують "обнуління" терміну перебування Путіна при владі, 40% не хоче бачити його президентом ще раз, а боротьба з пандемією коронавірусу ще попереду.

Все це насправді погані новини для України. Внутрішні проблеми Росії не мають простих рішень і точно не мають таких, які б додавали популярності російському керівництву. Бажання "відігратися" за рахунок зовнішніх бліцкригів буде зростати, особливо на фоні зростання у нас внутрішньої нестабільності. Путін знає, як створювати і використовувати приводи, зокрема, суспільні виступи, але головне, щоб таких приводів не створювали йому ми.

Бажання "відігратися" за рахунок зовнішніх бліцкригів буде зростати, особливо на фоні зростання у нас внутрішньої нестабільності

Нормандського саміту немає, він Путіну не потрібен. Коронавірус тут ні до чого - останнім часом відбулися саміти ЄС, Сімки, Двадцятки та ще багато інших. По відео і все ок, а "нормандії" і обмінів немає, оскільки Путіну не вигідно створення видимості процесу. Він буде торгуватися, але не з нами, буде нападати. Дуже ймовірно, що одночасно. Головне - не допомагати йому створенням бардаку в Україні.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Борис Ганицький Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Іван Козленко Культуролог, артменеджер
Ольга Волинська Медіа-експертка Центру "Форпост HELP"
Ігор Айзенберг Професор, завідувач кафедрою інформатики в Манхеттенському коледжі
Кахабер Карелі Доктор економічних наук, експерт із земельних питань
Погода