Протести проти евакуйованих – це недовіра і страх перед владою та медициною

Треба з людьми говорити. Довести, що вони у безпеці

Щоб захопити чи розвалити Україну можна навіть не витрачати воєнне озброєння, достатньо Росії активізувати свої новостворені "війська інформаційних операцій".

От останніми днями у фейсбуку мене просто вражає абсолютна відсутність критичного мислення українських користувачів.

Вам підкидають інформаційне лайно і ви його самі розносите по мізках співвітчизників, які теж за 5 років війни так і не навчились думати, коли читають.

Я про тотальне обурення палаючими шинами проти розміщення на карантин наших евакуйованих з Уханю українців.

Вам підкидають інформаційне лайно і ви його самі розносите по мізках співвітчизників, які теж за 5 років війни так і не навчились думати, коли читають

Не треба у ваше обурення додавати, що ось вона вам Західна Україна у всій своїй красі. І не треба такі відверті провокації перепощувати. Це ж Кремлівський наратив. Ви ж зверніть увагу, що вони цього ж тижня запустили статті і пости про те, що саме львів'яни спровокували розстріли на Майдані - це ж все інформаційні ланки одного ланцюга. Вас натравлюють на своїх співвітчизників.

Давайте всі разом включимо мізки і згадаємо, що нардеп від партії влади Дубінський на своїй сторінці заспокоїв жителів Обухова (це не на заході, це Київська область), що він питання вирішив і до них евакуйованих не повезуть. Тобто, бояться насправді всі.

Другий факт, того що вами маніпулюють. Ви ж всі мовчите і не обурюєтесь, коли в Україні час від часу спалахують вимоги батьків забрати з класу дитину з інвалідністю, бо вони не хочуть аби їхні здорові діти з ними навчались. Перший такий гучний випадок був, між іншим, у Донецьку ще до війни, коли ці програми по доступності навчання лише стартували. Позаминулого року така ганьба була в Броварах, а до того на Житомирщині... а до того ще в багатьох регіонах України. Але вам це не подавали російські інформаційні бійці, тому воно вас не торкнуло.

Ви ж всі мовчите і не обурюєтесь, коли в Україні час від часу спалахують вимоги батьків забрати з класу дитину з інвалідністю, бо вони не хочуть аби їхні здорові діти з ними навчались

І головне. А ви довіряєте нашим державним медзакладам, що вони проведуть двотижневий карантин і дотримаються всіх вимог безпеки? Що не будуть пускати за гроші родичів до евакуйованих і передавати домашні пиріжки тощо...

Так ото ж. І люди в Тернополі чи де там ще - теж не вірять. Ці протести - це недовіра і страх перед владою і медициною, а не перед хворими людьми. І це елементарний провал комунікації влади з людьми.

Там де протести, представникам влади і медикам просто треба з людьми говорити, треба довести людям, що вони у будь-якому разі у безпеці.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Анастасія Дідорук Візажистка
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії