307 нардепів об'єдналися, аби захищати "вічні і сімейні цінності"

Суспільство повинно розуміти проти кого почнеться кампанія

Ще якихось півроку тому все виглядало як зміна поколінь в політиці, аж раптом: у Верховній Раді з'явилося найбільше міжфракційне депутатське об'єднання (307 нардепів) - "Цінності. Гідність. Родина".

Метою об'єднання заявлено "захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім'я політичної моди".

Сподіваюсь, що формулювання мети не порушує авторських прав члена Ради Федерації РФ Мізуліної, бо сімейні цінності - це її тема. Але хвилина читання цієї новини дала відчути себе частиною "русско-советского мира".

Тепер без жартів. Маю декілька питань до членів цього об'єднання.

1. Що таке "вічні і сімейні цінності"?

Чи домовились депутати між собою про те, що вони розуміють під цими цінностями?

Біографії депутатів, які увійшли до цього об'єднання, свідчать про відсутність у них спільних цінностей

Я питаю, бо біографії депутатів, які увійшли до цього об'єднання, свідчать про відсутність у них спільних цінностей.

2. Хто на їх думку загрожує сімейним цінностям і від кого вони їх зібрались захищати? Суспільство повинно розуміти проти кого зараз почнеться кампанія.

3. Чи має значення для вступу у це об'єднання порядність депутата у подружніх стосунках, належне забезпечення та виховання власних дітей, допомога батькам тощо? І чи буде в об'єднанні партком, який стежитиме за моральністю поведінки нардепа в родині?

4. Нардепи-члени об'єднання пообіцяли писати закони, які "сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді".

Тобто, вони не писали раніше ці закони, бо не було об'єднання?

В Україні живуть люди різних віросповідань, національностей, переконань і поглядів з відповідно дуже різними "сімейними цінностями"

5. Чи є в депутатів на меті уніфікувати "сімейні цінності" для всіх груп населення України? Бо в Україні живуть люди різних віросповідань, національностей, переконань і поглядів з відповідно дуже різними "сімейними цінностями".

Чи все ж таки йдеться про захист права на різноманітність і свободу вибору щодо цінностей?

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі