Розпочато всеукраїнську акцію "Порятунок села"

Сільрадам потрібно повернути відібрані у них повноваження і юрисдикцію

У п'ятницю, 22 листопада, у Києві розпочалася всеукраїнська безстрокова - до повної перемоги - акція сільських голів, депутатів сільрад і селян проти повалення конституційного ладу України, знищення народовладдя і української державності шляхом насильницького "об'єднання" сільських громад, ліквідації тисяч сільрад і антиконституційних змін адміністративно-територіального устрою держави, що активно здійснюється в Україні з 2014 року внутрішніми ворогами держави на вимогу зовнішніх.

Зокрема, згідно приписів Мінських угод та низки американських, європейських і міжнародних організацій.

В акції взяли участь сільські голови, селяни, депутати сільрад і райрад із Вінницької, Київської, Львівської, Миколаївської, Черкаської областей. Вони прийшли до президента з письмовим закликом негайно зупинити всі вищеназвані антиконституційні діяння органів влади, припинити кричущу бюджетну дискримінацію сільрад, повернути усім існуючим сільрадам раніше відібрані у них повноваження і юрисдикцію, відновити їх дійсний правовий статус - місцевих органів державної влади.

На перший раз, з огляду на обіцянки представників Офісу президента швидко розглянути звернення і дослухатися до народу, селяни обмежилися передачею звернення до відповідного департаменту. Але, якщо не буде обіцяної реакції, наступного разу прийдуть масово і будуть вимагати особистої зустрічі з президентом.

Наступний раз - у кінці тижня.

Акція організована новоствореним і незалежним Всеукраїнським об'єднанням сільських голів, депутатів сільрад і селян "Порятунок села" через однойменний інтернет-сайт.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Роман Сініцин Волонтер
Олег Сенцов Режисер, сценарист, письменник
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Погода