Українці відмовляються працювати з-під батога

Роботодавцям потрібно переходити на нові стандарти працевлаштування

На тлі популярної сьогодні теми про майбутню роботизацію більшості існуючих професій, розгортається боротьба за трудові ресурси між різними країнами. Україна в цій боротьбі поки що пасе задніх. Щороку втрачає все більше активних і молодих спеціалістів, які не хочуть чекати на покращення життя, що безкінечно обіцяють вітчизняні політики, а їдуть працювати та жити за кордон. Там отримують саме ті умови існування, яких вони прагнуть.

Далеко не завжди розмір зарплатні є визначальним чинником, що стимулює українців виїжджати на роботу за кордон. Не менш сильними мотиваторами є перспективи майбутнього, стабільність життя, а також умови роботи і стандарти працевлаштування.

Не завжди розмір зарплатні є визначальним чинником, що стимулює українців виїжджати на роботу за кордон

Сучасні компанії, які хочуть дійсно управляти своїм персоналом та заохочувати спеціалістів якомога довше працювати у себе в штаті, активно змінюють підходи до працевлаштування. Займаються не тільки постійним навчанням працюючих, їх соціальним розвитком, але в першу чергу дотримуються декількох стандартів, які є значною конкурентною перевагою у порівнянні з іншими роботодавцями:

1. Офіційне працевлаштування ("біла зарплата");

2. Зручне розташування підприємства, аби людина не витрачала багато часу на дорогу;

3. Самостійне планування співробітником свого робочого часу (коли це можливо);

4. Комфортне та сучасно обладнане робоче місце;

5. Дружній колектив і додаткові зручності (безкоштовні обіди, чай, кава, кімнати для спорту та відпочинку та ін.).

Розвиток творчих здібностей стане головним завданням для освітньої системи у найближчому майбутньому

Перелік можна розширити, але головна функція, яку повинні виконувати сучасні стандарти працевлаштування – надавати можливість найманому робітнику відчувати себе на роботі максимально комфортно. Завдяки цьому людина зможе розкрити свій потенціал, проявити творчі здібності та принести користь не тільки собі, але й своєму роботодавцю. Саме розвиток творчих здібностей стане головним завданням для освітньої системи у найближчому майбутньому. Саме нелінійний підхід відрізняє людину від робота.

Працювати з-під батога сьогоднішні громадяни будуть тільки в умовах загрози смерті від голоду. А це їм не загрожує. Безвізовий режим відкрив для українців Європу. За останні 2,5 роки їм сподобалися "європейські цінності", особливо у галузі працевлаштування.

Для призупинення хвилі трудової міграції з України роботодавцям потрібно переходити на нові стандарти працевлаштування українців. Ті підприємці, які цього не зрозуміють, приречені на банкрутство у найближчі роки. Робота повинна стати для українця місцем максимальної реалізації свого потенціалу. Тільки це гарантує його відданість компанії. Зараз ми стоїмо на порозі дійсно величезних змін у царині працевлаштування. Успішність у боротьбі за трудові ресурси стане визначальним показником перспективності нашої країни.

Василь Воскобойник, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Кахабер Карелі Доктор економічних наук, експерт із земельних питань
Олеся Ольховик Психологиня ГО "Форпост"
Дарія Маслова Психолог, сімейний консультант
Євген Чирва Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Погода