Уроки Грузії - в поміч Україні

Протести - поштовх до дострокових виборів і великих змін у країні

Протести в Грузії справили на мене позитивне враження. Я очікував подібного - грузинський народ легко заводиться, особливо, коли ображають національну гідність.

Те, що зробила Москва - надіславши якогось хама, який сів своєю товстою дупою на місце спікера в Грузії і почав пояснювати, що грузини повинні примиритися з втратою Абхазії і Південної Осетії, і дружити з Росією - було жахливою дурістю. Тільки уявіть собі щось подібне в Києві, - пише Андрій Піонтковський в блозі для сайту "Обозреватель".

Кремль використав невдоволення владою Саакашвілі і привів до влади своїх ставлеників. Потрібні були шість років, щоб народ це зрозумів

Та й потім, останні президентські вибори в Грузії показали, що проект Іванішвілі з його "Грузинської мрією" провалився. Як ми бачимо, настрої різко змінюються. Свого часу Кремль використав невдоволення владою Саакашвілі, яка здійснила ряд серйозних помилок, і привів до влади своїх ставлеників. Потрібні були шість років, щоб народ це зрозумів. А тому я вважаю, що нинішні політичні процеси в Грузії будуть незворотними. Грузинські протести - поштовх до дострокових виборів і великих змін у країні.

Це підтримка у важкий момент боротьби за незалежність України, де готується інша модель реваншу

До того ж, це своєчасна підтримка в дуже важкий момент боротьби за незалежність України, де готується зовсім інша модель реваншу.

З кожним днем ​​ми бачимо, як прокремлівська сволота пролазить в українську Раду в якості кандидатів партії "Слуга народу". Проект, спрямований на те, щоб створити капітулянтську меншість, в Україні існує. Голосують же за Медведчука близько 15% населення. Але це меншість, а ось проект, який зараз задумав Кремль, полягає в тому, щоб при капітулянтській меншості в Україні створити капітулянтську більшість у Раді.

Кремль задумав при капітулянтській меншості в Україні створити капітулянтську більшість у Раді

Адже половина її потенційного складу - кого не візьми - абсолютно невідомі люди. Але якщо розкопати їх біографії, то стає зрозуміло, що це люди, пов'язані з Коломойським, "Партією регіонів" і досить промосковської позицією.

Існує серйозна загроза нового кремлівського варіанту, і тут уроки Грузії дуже своєчасні, і дуже впоміч Україні.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Геннадій Друзенко Міжнародний правник
Юлія Гончар Керівниця Центру "Форпост HELP"
Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євро­атлантичного співробітництва
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Погода