Якщо Бойко з кимось дружить, це вигідно його друзям, але не Україні

Хороший індикатор

Дивно, що Юрій Бойко і Віктор Медведчук не взяли Іллю Киву з собою на переговори з Газпромом. Він би там добре виглядав. Доповнив би картину.

І так, зараз не Україна не купує газ у Газпрому. Це Газпром не хоче продавати газ Україні за зміненими умовами, які ввів у дію Стокгольмський арбітраж. Газпром не хоче продавати газ за справедливими ринковими цінами. При цьому, готовий надати чергову незрозумілу знижку. Минулого разу ця знижка була такою, що при ціні на газ на біржі в 180 доларів, Газпром був готовий продати його нам за 240. Зараз газ на ринку опустився до 140 доларів. Цікаво, чи означає це, що Газпром готовий продати нам газ по 200 доларів чи ставка незмінна і ціна знову 240 доларів? І не забути б, що ціна будь-якої дружби з Газпром зараз - це відмова від 2,6 млрд доларів, які Газпром винен Нафтогазу.

При ціні на газ на біржі в 180 доларів, Газпром був готовий продати його нам за 240

Загалом, все традиційно. Якщо Бойко з кимось дружить, то це дуже вигідно друзям Бойка. Але дуже не вигідно Україні. Так було і в той момент, коли при міністрі Бойку Україна не йшла в Стокгольм, продовжуючи виконувати кабальні умови контракту Тимошенко-Путіна. Так було і коли Україна забувала відправити юристів у Стокгольм, програючи Фірташу, відомому другу Бойка, 11 млрд куб газу. Так було і коли Нафтогаз купував вишки Бойка.

Тому, якщо вам щось пропонує Бойко, то це дуже добре. Ви точно знаєте, що цього не треба робити. Дуже хороший індикатор. Можна назвати це правилом Бойка.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"
Брайан Вітмор Cтарший науковий співробітник Atlantic Council
Іван Сидор Священник, секретар-референт Київської єпархії ПЦУ