Або людство закопає Путіна, або Путін закопає людство

Вірус розвивається

Дайте відповідь на просте запитання, тільки не поспішайте: що небезпечніше - вірус Ебола чи комп'ютерний вірус?

Можливо, багато хто захоче відразу сказати, що вірус Ебола, звичайно, небезпечніший. І знайдуть десятки доказів того. А тепер уявіть, що вірус вразив комп'ютерну систему, яка відповідає за роботу АЕС, після чого стався системний збій і аварія з викидом в атмосферу радіоактивних речовин, поставивши мільйони людей на грань життя і смерті.

Коли говорять, що Путін - не Гітлер, особисто мені стає не по собі. Путін - безумовно, Гітлер XXI століття, але тільки "генно-модифікований", "гібридний". Він, якщо хочете, - "комп'ютерний вірус", який вразив імунну систему людства, і не тільки її.

Путін - Гітлер XXI століття, але "генно-модифікований", "гібридний"

Будь-який політик, який тисне руку Путіна при зустрічі, повинен розуміти, що саме в цю секунду він наближає людство до глобальної катастрофи, одним лише фактом переговорів з Гітлером XXI століття.

Путін має бути ізольований від усього політичного істеблішменту, від будь-якого контакту на всіх рівнях. Він буде нав'язуватися, істерити, погрожувати, змушувати...

Не можна на це вестися. Не можна.

Так, у нього - заручники. Ціла країна заручників, включаючи іноземців. І цим він буде користуватися: для того він їх і захоплював. Але будь-який контакт з терористом тільки наблизить їхню неминучу загибель.

Тільки спецоперація з ліквідації - Путіна і найближчого оточення - здатна змінити ситуацію в Росії і навколо неї

Тільки спецоперація з ліквідації - Путіна і найближчого оточення - здатна змінити ситуацію в Росії і навколо неї. Це складніше, ніж з бен Ладеном. Але світові політичні еліти самі вирощували цю проблему всі останні 20 років, чи не так? Їм цю проблему і вирішувати, тому що іншого рішення вже бути не може. Або людство закопає Путіна разом з його покидьками із КДБ, або Путін закопає людство. Не сьогодні - так завтра, не тим - так іншим способом.

Вірус розвивається, прекраснодушні боязкі панове. Вірус розвивається...

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода