Замінити Ракицького у збірній буде важко

Треба перебудовувати оборону під інших гравців

Збірна України зараз проходить процес природного становлення. Головне досягнення Шевченка - гравці прогресують. Зінченко в "Манчестер Сіті" вийшов на новий рівень. Олександр отримує однаково потрібний досвід, як у клубі, так і збірній. Лунін отримує в збірній те, чого немає в клубі. З часом Андрій має всі шанси на довго стати основним воротарем національної команди. Бачу також прогрес у Матвієнка. Розвивається Коваленко.

Замінити Ракицького у збірній буде важко. За типом гравця – заміни немає. Напевно, варто буде перебудовувати оборону під інших гравців. Є свої чесноти у Матвієнка, які можна використовувати. Кривцову простіше грати із більш досвідченими та кваліфікованими захисниками. Лідерських якостей у нього не бачу. Бурді не вистачає вміння починати атаки.

Кривцову простіше грати із більш досвідченими та кваліфікованими захисниками. Лідерських якостей у нього не бачу

Не менш болючою для збірної буде втрата Ярмоленка. Але тут буде все простіше – на його місці зіграє Марлос, а Зінченко зіграє в середині поля. Але Марлос, схоже, перебуває не в найкращій формі.

Коноплянка зараз має не оптимальний період в "Шальке". Але така особливість цього гравця, що у збірній він отримує багато позитивних вражень, які точно йдуть на користь. Тому на емоційному підйомі від Євгена варто чекати хорошої гри. Які б не були проблеми для Коноплянки в клубі, в збірній він завжди показує хороший рівень футболу.

Циганков у другій частині сезону поки не переконує. Певний обсяг знань він вже отримав у клубі. Далі потрібно розвиватися. Десь йому не вистачає нової мотивації.

Корисним гравцем для команди Шевченка має стати Роман Безус. Він вміє тримати м'яч, будувати атаку через різні типи пасів, налаштований на креатив. Безус був одним із найталановитіших гравців країни, але повноцінно не розкрився, бо затримався в українських клубах. Якщо Роман зрозуміє вимоги Шевченка, зрозуміє тактичні моменти – може бути дуже корисним для збірної.

Корисним гравцем для команди Шевченка має стати Роман Безус

Вибір нападників у нас не широкий. Змушені запрошувати тих, хто є. Можна було б повернути до збірної Зозулю. Зараз він на хорошому рахунку в "Альбасете". Але за стилем він не зовсім підходить команді Шевченка. Роман більше заточений на довгі паси, боротьбу, тоді як збірна намагається грати в комбінаційний футбол.

Зараз багато розмов на рахунок можливої натуралізації гравців. Йдеться про Ісмаїлі, Мораєса та Бланко Лещука. Не впевнений, що ці футболісти матимуть мотивацію грати за збірну, особливо це стосується перших двох, які у "Шахтарі" вже досягли багато. Не зовсім зрозуміло для чого їм збірна.

Всеволод Кевлич, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Євген Клопотенко Кулінарний експерт
Дмитро Кулеба Дипломат
Погода