Бл*дство Maruv – не в панчохах і трусах

Питання в тому, де саме, кому саме і в який саме період життя своєї країни ти їх показуєш

Приголомшливо. Просто приголомшливо, яка кількість людей не розуміє, чому це бл*дство. Починають щось говорити про сценічний образ, про те, що не можна так називати заміжню жінку, про стиль та інше.

Друзі мої. Як виглядає Марув, якої довжини її спідниці і де закінчуються її панчохи - особиста справа Марув. Мене абсолютно не хвилює, скільки сантиметрів її попи видно з-під її одягу. Особисте, сексуальне життя - особиста справа кожного. Я абсолютно нічого не маю ні проти латексу, ні проти каблуків, ні проти тверка, танців на жердині і го-го гьорлз.

Але яке це має відношення до бл*дства?

Дмитро Кисельов взагалі в штанях і краватці ходить. Але не перестає при цьому бути еталонною фантастичною блд.

Дмитро Кисельов взагалі в штанях і краватці ходить. Але не перестає при цьому бути еталонною фантастичною блд

Тобто, якщо я зараз поїду в Мордор, проведу там ефір на "Первом канале" - ну, співаки співають, журналісти ведуть передачі - отримаю за це гонорар, скажу, що "воювати за мир, це як трахатись за невинність", а потім такий повернуся до Києва: "Душу й тіло ми положим", руку до серця, епічне обличчя і почну розповідати, який я український патріот і як люблю Україну - це не буде б*дством? Серйозно? Ок, я поїхав? Все вже норм?

А що стосується панчіх... Ну, якщо людям нормально, щоб їх представляла співачка в образі все тієї ж української доступною дівки, яка під час війни приїжджає в метрополію і розсовує там ноги - то це справа людей. Я ж не заперечую.

Особисто у мене викликає тільки одні асоціації - Жириновський, що бризкає слиною, з його "ваші жінки лежать в наших ліжках" і зовсім вже давно забуте, огидне, їхнє імперське, шовіністичне, зверхнє, ви вже вибачте, але слово "ліміта" - але справа ваша, повторюся.

Якщо ви вважаєте, що жінка, яка стає в пози перед окупантами зі смартфонами - і є сьогоднішній образ України, який треба представляти світові - ну, що я можу вдіяти...

Питання зовсім не в панчішках і трусиках.

Питання в тому, де саме, кому саме і в який саме період життя своєї країни ти їх показуєш.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Шеремета Економіст
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"