Зеленський – це заявка Коломойського на торгівлю зі справжніми кандидатами

Не дуріть себе

Не розумію, як можна серйозно обговорювати Володимира Зеленського як кандидата у президенти.

Хоча тут, звичайно, є тема для серйозного обговорення. Але це зовсім не Зеленський.

Все набагато простіше.

Насправді Зеленський-кандидат - це просто заявка його господаря на торгівлю зі справжніми кандидатами (Тимошенко і Порошенко) за використання медійного ресурсу Ігора Валерійовича Коломойського за чи проти цих кандидатів упродовж передвиборчої кампанії.

Адже президентом, звичайно ж, Зеленський не стане (хоча б тому, що ніхто з впливових гравців, крім Коломойського, не захоче бачити на цій посаді маріонетку Коломойського). Але не в тому суть. Його завдання - не змагатися всерйоз за президентську посаду, а постійно привертати до себе увагу публіки. Це він може. Це його фах. Ба більше, він це вже успішно робить (лоханувши при цьому цілу купу загалом притомних коментаторів, змусивши їх безкоштовно працювати на його додаткову медійну розкрутку).

Йде конвертація медійного впливу Коломойського у підкилимні політичні домовленості з метою створення якнайкращих умов для свого бізнесу

А далі - як піде. Якщо Ігор Валерійович домовиться з Тимошенко, Зеленський буде регулярно поливати брудом Петра Олексійовича або регулярно вкидати у порядок денний теми, неприємні для нього. Якщо Коломойський домовиться з Порошенком, Зеленський відкусить шматок протестного електорату в Юлії Володимирівни.

Навіть не знаю, в якому з цих сценаріїв країна більше втратить і більше ризикує.

Тобто, йде тупа і цілком традиційна конвертація медійного впливу Коломойського у підкилимні політичні домовленості - байдуже з ким - з метою створення якнайкращих умов для свого бізнесу. Більше тут немає нічого. Не дуріть себе. Й інших також.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Володимир Гевко Маркетолог
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"
Брайан Вітмор Cтарший науковий співробітник Atlantic Council