Хацкевич працює чесно, але "Динамо" потрібен особливий тренер

Динамівцям бракує тактичного різноманіття

Я так і не зрозумів систему підготовки "Динамо" до матчів кваліфікації Ліги чемпіонів. Динамівцям бракує тактичного різноманіття. Усі матчі схожі між собою. Але ж не можна грати із однією тактикою проти "Олександрії" та "Аяксу". Це абсолютно різні команди. Вся ця прогнозованість дає можливість серйознішому супернику підготуватися з врахуванням сильних та слабких сторін "Динамо".

Напередодні матчів проти "Аяксу" турбувався. Дива у футболі бувають, але для цього потрібен надійний воротар та нападаючий, який забиватиме м'ячі. От якраз із форвардом у "Динамо" великі проблеми. За літо не змогли підсилити позицію якісним гравцем. Ще й Артем Бєсєдін травмувався. Тому вся відповідальність впала на молодих гравців. А вони ще не зовсім готові.

Я ніколи не бачив, щоб одна команда мала таку перевагу над іншою в кваліфікації Ліги чемпіонів. 54 удари за два матчі по воротах Бойка. Це говорить, що "Динамо" просто не було готове чинити опір супернику. Олександр Хацкевич повинен хоч для себе відповісти: що він хотів показати у цих матчах та чому це не вийшло?

Тренер повинен брати гравців під власне бачення футболу, як режисер в театрі добирає акторів

Провальною була гра півзахисту "Динамо". "Аякс" комбінував як хотів на чужій половині поля, а Супряга був відрізаний від півзахисників. Тут проблема в тому, що не Хацкевич добирав собі цих гравців. Так не має бути. Тренер повинен брати гравців під власне бачення футболу, як режисер в театрі добирає акторів.

Олександр Хацкевич працює чесно на своєму рівні. Знайшов підхід до футболістів, створив хороший мікроклімат в команді. Але для того, щоб вийти на новий рівень, повернути європейську репутацію треба бути особливим. На жаль, цього в Хацкевича немає. Є певний рівень, який він навряд чи зможе подолати - поставити якісну гру команді і визначити пріоритетні цілі у розвитку клубу.

"Динамо" потрібно шукати того, хто зможе вивести команду на новий рівень, має успішний досвід роботи в інших клубах порівняного невисокого класу. А просто так змінювати тренера - сенсу немає.

Олег Федорчук, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"