Хацкевич працює чесно, але "Динамо" потрібен особливий тренер

Динамівцям бракує тактичного різноманіття

Я так і не зрозумів систему підготовки "Динамо" до матчів кваліфікації Ліги чемпіонів. Динамівцям бракує тактичного різноманіття. Усі матчі схожі між собою. Але ж не можна грати із однією тактикою проти "Олександрії" та "Аяксу". Це абсолютно різні команди. Вся ця прогнозованість дає можливість серйознішому супернику підготуватися з врахуванням сильних та слабких сторін "Динамо".

Напередодні матчів проти "Аяксу" турбувався. Дива у футболі бувають, але для цього потрібен надійний воротар та нападаючий, який забиватиме м'ячі. От якраз із форвардом у "Динамо" великі проблеми. За літо не змогли підсилити позицію якісним гравцем. Ще й Артем Бєсєдін травмувався. Тому вся відповідальність впала на молодих гравців. А вони ще не зовсім готові.

Я ніколи не бачив, щоб одна команда мала таку перевагу над іншою в кваліфікації Ліги чемпіонів. 54 удари за два матчі по воротах Бойка. Це говорить, що "Динамо" просто не було готове чинити опір супернику. Олександр Хацкевич повинен хоч для себе відповісти: що він хотів показати у цих матчах та чому це не вийшло?

Тренер повинен брати гравців під власне бачення футболу, як режисер в театрі добирає акторів

Провальною була гра півзахисту "Динамо". "Аякс" комбінував як хотів на чужій половині поля, а Супряга був відрізаний від півзахисників. Тут проблема в тому, що не Хацкевич добирав собі цих гравців. Так не має бути. Тренер повинен брати гравців під власне бачення футболу, як режисер в театрі добирає акторів.

Олександр Хацкевич працює чесно на своєму рівні. Знайшов підхід до футболістів, створив хороший мікроклімат в команді. Але для того, щоб вийти на новий рівень, повернути європейську репутацію треба бути особливим. На жаль, цього в Хацкевича немає. Є певний рівень, який він навряд чи зможе подолати - поставити якісну гру команді і визначити пріоритетні цілі у розвитку клубу.

"Динамо" потрібно шукати того, хто зможе вивести команду на новий рівень, має успішний досвід роботи в інших клубах порівняного невисокого класу. А просто так змінювати тренера - сенсу немає.

Олег Федорчук, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода