Донецькі "ідеологи" втекли в Москву

Немає ідіотів жити в кримінальній резервації

Побачив фото з веселої туси донецьких ідеологів ДНР. Всі в зборі - Володимир Корнілов (російський журналіст та політолог, відомий українофобськими висловлюваннями. - Gazeta.ua), Руслан Мармазов (донецький спортивний журналіст, був начальником прес-служби ФК "Шахтар" у 2005-2015 роках. Потім переїхав до Москви. Заявив, що підтримує "рускій мір". - Gazeta.ua), Олександр Чаленко (український журналіст, який із 2014 року живе в РФ. Оголошений в розшук СБУ. Звинувачується в посяганні на територіальну цілісність України. - Gazeta.ua). В Донецьку? Звичайно ж ні. В Москві.

Вони ж не ідіоти, щоб жити в кримінальній резервації без певного статусу, де немає роботи, рвуться снаряди, і по вулицях бродять озброєні гопники із зсунутим дахом. Мармазови, он, навіть судяться в Росії, щоб в ДНР не їхати. Їх випихають, а вони гарчать, впираються, кігтярами вчепилися. Не хочуть в розорене місто, на підвал. Там же тепер "народна республіка". Прикопають в териконі, втоплять в ставку, оголосять українським агентом - і ніхто не допоможе.

Їх випихають, а вони гарчать, впираються, кігтярами вчепилися. Не хочуть в розорене місто, на підвал

Це нехай лохи, які начиталися книжок Корнілова, в "республіці" живуть, стоять в чергах за гуманітаркою, працюють за 7 тисяч рублів. А сам Корнілов не дурень, в той мотлох не вірить, йому ця недореспубліка нафіг не потрібна. Він краще в Москві поживе, а в ДНР - проїздом. Виступити на мітингу або на ТБ.

Підпалили Донбас, заморочили землякам голови казками про Донецько-Криворізьку республіку і "регіон-годувальник", підбили людей на бунт, і дивляться з боку, як горить. Радіють, сміються. Їм в Донецьку роботу за 5 тисяч рублів шукати не треба. У Москві зарплати високі, там добре.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода