Новачки "Шахтаря" не знають, де розташований Донецьк

У нашому футболі багато політики

Раніше матч "Динамо" - "Шахтар" мав ознаки всеукраїнського "дербі". Зараз він набуває присмаку "дербі" одного міста. Все-таки "гірники" вже не один рік мешкають в Києві. Новачки команди не знають, як виглядає Донецьк та де він розташований.

Мотивація в "Шахтаря" буде величезна. У минулому сезоні вони так і не перемогли "Динамо" в чемпіонаті. Для Фонсеки здолати Хацкевича – справа принципу.

Для Фонсеки здолати Хацкевича – справа принципу

"Динамо" більш прогнозоване. Фінансові можливості обмежили апетити. Зараз команда має курс на власних вихованців. Українці відповідальніше ставляться до матчів. Для легіонерів у пріоритеті завжди були єврокубки. Там вони мають можливість себе показати із найкращої сторони перед скаутами провідних команд. Але величезний інтерес до матчу та присутність великої кількості глядачів може нівелювати цей фактор. Ставка на бразильців потребує значних фінансових затрат та довгий період адаптації. Зараз із "Шахтаря" пішли ряд провідних гравців. Новачки поки не готові їх замінити.

"Динамо" проти "Шахтаря" використовує одну тактику, другим номером. Вона приносить результат. Тому відмовлятися від неї не варто.

Історія із Ісмаїлі та арбітром матчу на суперкубок Костянтином Трухановим говорить про те, що у нашому футболі багато політики. Думаю, ці ситуації швидше на руку динамівцям. Несправедливість завжди об'єднує та мотивує людей. Усі ці обставини тільки додадуть мотивації гравцям "Динамо", які вийдуть максимально зарядженими на гру.

Фізична форма – поняття відносне. Її важко передбачити

Багато розмов на предмет того, що команди перебувають в різній ступені фізичної готовності. Проте фізична форма – поняття відносне. Її важко передбачити. "Шахтарю" грати матчі єврокубків тільки у вересні, а "Динамо" вже у вівторок потрібно починати свою єврокубкову кампанію.

"Гірникам" відступати нікуди. В "Динамо" є свої проблеми. Команда ще не повністю укомплектована. Насамперед, в атаці. Молодих гравців випускають не від хорошого життя. Зараз шукають нового форварда, але йому в будь-якому разі потрібен час. "Шахтар" має невеличку перевагу. Виграє в один м'яч.

Олег Федорчук, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Наталія Лелюх Лікар акушер-гінеколог
Остап Яриш Журналіст української служби "Голосу Америки"
Наталя Д'ячкова Директор юридичної компанії "Скарга"
Олександр Лієв Голова Асоціації індустрії гостинності України
Погода