Кубок світу – останній акт перед смертю Росії

Куля наздожене кожного

У результаті від Кубка світу з футболу залишиться лише одне здивоване запитання: "Чорт забирай, що це було? І яким солодким зіллям напоїли натовп, що люди раптом поперлися в цю дивну країну, скорену чекістами, розмахувати прапорами і кричати "оле-оле"? І в результаті - ніякого задоволення..."

А так завжди буває, коли починаєш грати на одному полі з Сатаною. Він малює тобі райдужні перспективи, заманюючи передчуттям небаченого досі оргазму, а потім - бац! - і облом. І рогатий потішається над тобою, стукаючи копитами. А ти, як дурень, стоїш і дивуєшся: "Як це я повівся на цю туфту? Адже попереджали мене - не вплутуйся. А тепер - і сам по вуха замазаний в іграх Диявола - так, що не відмитися, і ніякого обіцяного кайфу. Суцільні розчарування і сором".

Людство недалеко пішло від гладіаторських боїв, так нічому і не навчившись. Просто меч замінили на м'яч

Людство недалеко пішло від гладіаторських боїв, так нічому і не навчившись. Просто меч замінили на м'яч, а решта - все те ж: і цілеспрямованість, і плебейські пристрасті, і вигода лукавих та сильних світу цього. І Князь тьми, як в старозавітні часи, кидає скоринку хліба в топку видовищ, пожинаючи свої криваві плоди. Забули про все: трупи дітей в Сирії, тисячі убитих в Україні, анексований Крим з татарами, яких переслідують, збитий малайзійський "Боїнг". Людські погляди сфокусовані на елементарному круглому предметі, який штовхають забезпечені дядечки в трусах. І дивним чином розчищається "поляна" для збірної Росії, яка кепсько грає в "ногом'яч". Ось і Німеччина вилетіла, і Аргентина, і Іспанія. І божевільний пропагандист Малахов по зомбоящику вже закликає пригадати французам 1812 рік.

Заради пропагандистського диму це все і затівалося. Адже заглушити антинародні рішення Путіна і уряду виттям переможних сирен найпростіше.

Заглушити антинародні рішення Путіна і уряду виттям переможних сирен найпростіше

1 липня принесло росіянам підвищення тарифів ЖКГ і відсотків ПДВ, набрання законної сили "Пакету Ярової", повний контроль фіскальних органів за рахунками фізичних осіб, зростання акцизів на тютюнові вироби і навіть скасування перерви на обід для тих, чий робочий день становить 4 години. Особливо саркастичні коментатори закликають Кремль, поки не пізно, ввести кріпосне право на тлі екстазу від виходу збірної РФ до чвертьфіналу. Мабуть, вони недалекі від істини. З цим плебсом можна робити все, що завгодно - до тих пір, поки він занурюється в дурну радість від непотрібних перемог. Цей чемпіонат схожий на феєрверк: вражаюче різнобарв'я забарвлює небо всіма кольорами веселки, гуркочучи і відволікаючи, але в підсумку - ніякої користі. Безглузда урочистість випаровується з останніми спалахами святкових вогників.

А вранці вони прокинуться, виявивши, що і роботи немає, і грошей, і треба якось дожити до 65 років. А, оскільки роботи так і не знайдеш, то розраховувати зможеш тільки на соціальну пенсію. Це означає, що дожити тобі треба вже до 70-ти. І за квартиру треба платити, і їжа дорожчає, і до смітника вже навіть не пробитися.

"Скрепні патріоти" вже завтра-післязавтра приречені стати "бомжами", які вмиратимуть від голоду і холоду. Такий план тихого геноциду, який затвердив Путін

Залишиться тільки лізти в борги і в'язнути в кредитах, які - знову ж таки - треба буде повертати. Це означає, що "скрепні патріоти" вже завтра-післязавтра приречені стати "бомжами". Блукатимуть по підворіттях і вмиратимуть від голоду і холоду. Такий розважливий план тихого геноциду, який затвердив Путін і його подільники-кооператори, які захопили владу в Росії. І ніякої вам орди, ніяких шведів і французів з фашистами. Ці окупанти виросли тут, в рідній лубянській пробірці. Потім злетіли на вершину і висмоктали з Росії всі ресурси. Одних вбили, інших видавили, третіх посадили.

І гримить просторами РФ барабан Мундіалю. Глушить вереск пилорами і стукіт молотків, що збивають труни для тих, хто сьогодні ще носиться вулицями з прапорами. Як курка на задньому дворі, якій вже відрубали голову, а вона все бігає. Їй вже і думати нічим, а ноги самі носять по колу, поки кров не перестане текти.

Напевно, так їм і треба. Особи з атрофованим критичним мисленням не можуть вижити в світі з сучасними викликами. Як наркомани, що вимагають постійної дози "победобесия", ці істоти вимруть в період неминучою ломки. Можливо, треба сказати бандиту Путіну "спасибі"? Дуже м'яко і ненав'язливо він десятиліттями впорскував у них цю пропагандистську отруту. Лагідно звів з розуму, навмисно переплутав причинно-наслідкові зв'язки і поступово придушив, вигідно продавши задній двір тим же китайцям...

"Совок" повинен померти. І те, що ми спостерігаємо сьогодні - останній акт перед остаточним умертвінням

"Совок" повинен померти. І те, що ми спостерігаємо сьогодні - останній акт перед остаточним умертвінням. У партері театру "Современник" в антракті глядачі вже кричать "Росія! Росія!", не розуміючи, що заряджена рушниця, яка висить на стіні - справжня. Ось-ось вистрілить в кожного. І тікати із залу марно: куля наздожене все одно. Тому що вона відлита персонально для тебе. А Мундіаль - всього лише останній гуманний подарунок для приречених перед контрольним пострілом в голову.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода