Конституційний Суд "поховав" "найуспішнішу українську реформу"

Народовладдя буде відновлено, а злодії покарані

26 квітня Конституційний суд визнав таким, що протирічить Конституції України (є антиконституційним) закон "Про всеукраїнський референдум", з моменту початку дії якого в 2012 році втратив силу закон "Про всеукраїнський і місцевий референдуми".

Це означає, що з моменту опублікування цього рішення Конституційного суду, тобто з 27 квітня 2018-го, закон "Про всеукраїнський і місцевий референдуми" знову набув чинності.

А це, в свою чергу, означає, що об'єднання громад, причому тільки сільських громад, може відбуватися виключно згідно з рішенням місцевого референдуму - така імперативна норма утримується в ст. 6 "реанімованого" закону.

Тобто, аферам із повального "добровільно-примусового" і адміністративно-шахрайського "об'єднання громад", які влада називає "найуспішнішою українською реформою", прийшов логічний кінець.

Вибори 29 квітня 2018 року будуть незаконними

Він наступив би і без цього рішення КСУ. Оскільки ця явно антиконституційна "реформа місцевого самоврядування", відповідні акти Кабміну і ЦВК оскаржені мною в судах і були б визнані незаконними якщо не в неляканих і недолюстрованих адміністративних судах, то в Конституційному - за моєю скаргою. Але рішення КСУ від 26 квітня додає наявним аргументам критичної ваги і прискорює згортання й скасування "реформи" з остаточного знищення місцевих Рад і демократії.

Вже 27 квітня ЦВК мала б терміново прийняти рішення про скасування власної завідомо незаконної постанови про призначення так званих перших виборів до сорока рад "ОТГ" - псевдо-об'єднаних територіальних громад - призначених на 29 квітня 2018 року.

Не встигла ЦВК зробити це 27 квітня - є час скасувати вибори 28-го, а не скасує - всім складом піде за грати. Бо з 27 квітня 2018 року той пакет документів, на підставі яких призначені ці шахрайські "перші" вибори, не відповідає вимогам "відновленого" закону "Про всеукраїнський і місцевий референдуми".

Там нема рішень місцевих референдумів, як того вимагав і зараз вимагає закон, і тому вибори 29 квітня 2018 року будуть незаконними.

Вітаю українців із цією видатною подією - початком кінця злочинної "реформи" із знищення села і узурпаціі влади.

Це тільки "перша ластівка" - так само будуть скасовані і всі інші антинародні афери влади. Народовладдя буде відновлено, а злодії покарані.

Аркадій Корнацький, народний депутат України

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода