Добре, що депутати хочуть звільнити Супрун

Якщо депутати не сварять міністра - це поганий міністр

Корупційна солідарність - це коли Міністерство охорони здоров'я відправляє у відставку корумповану до мозку кісток главу університету Катерину Амосову, дочку відомо лікаря, а комітет парламенту, де зібралися всі бенефіціари корупції в охороні здоров'я за останні десятиліття, і який очолює дочка іншого відомого лікаря Ольга Богомолець, вимагає звільнити Уляну Супрун.

Корупційна солідарність - найміцніша в Україні. Скуті одним ланцюгом. Зв'язані однією метою. Ніщо не тримає їх разом краще, ніж загальні інтереси. І спроби боротися з корупцією тільки краще їх згуртували.

І чим більше борються, тим краще вони згуртовуються. І тепер будуть кричати про корупційний суверенітет. Втручання у внутрішні справи України. Це наша корупція і руки геть від неї. Де не кричать - там мало роблять. Якщо депутати не сварять міністра - це поганий міністр. Якщо депутати не хочуть звільнити міністра - значить, він не заважає депутатам дотримуватися свого напрямку. Якщо депутати мстять громадським активістам - це означає, що їхня робота ефективна. Якщо депутати вставляють палиці в колеса наглядовим радам державних компаній - там створюють ризики для корупційної солідарності. Якщо депутати вимагають відставки заступника міністра економіки Максима Нефьодова - значить, він не дає їм та їхнім друзям розпилювати на тендерах.

Усе так просто, що навіть прикро. Ніяких прихованих мотивів в Україні немає в принципі.

У Міністерстві охорони здоров'я робота йде системно - і відразу повстають проти міністра. Що ж це таке, приїхала іноземка і не дає їм жити звичним життям. Звільнити її.

Усім же відомо, що українська медицина і освіта - кращі в світі. Не те що в цих америках. Не можна дозволити їх зіпсувати

Усім же відомо, що українська медицина і освіта - кращі в світі. Не те що в цих америках. Не можна дозволити світовій закулісі зіпсувати нашу медицину. І головне, не можна прибирати людей, які роками управляли нашою медициною, адже всім відомо, що весь цей час тут рулювали чесні й безкорисливі люди. Справжні патріоти.

І якщо Супрун дозволяє собі поставити під загрозу українську скріпу, корупційну солідарність, то не місце їй в українському уряді. На думку українських депутатів. І як добре, що Супрун — виконуюча обов'язки міністра. І парламент просто не може її звільнити. Тому що не зміг її призначити повноцінним міністром. Все-таки, іноді, безпорадність українського парламенту в прийнятті рішень має свій плюс.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Роман Сініцин Волонтер
Олег Сенцов Режисер, сценарист, письменник
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Погода