У нас півкраїни зеленських

Війна війною, а обід за розкладом

Кажуть, ролик, де Володимир Зеленський захищає свою кормову базу вже зібрав під мільйон переглядів. А як інакше, якщо у нас півкраїни таких зеленських.

Війна війною, а обід за розкладом.

За добу загинули п'ятеро наших на фронті. І на цьому контрасті Зеленський зі своїм гумором і викривальної патетикою, м'яко кажучи, недоречний.

Крим, Донецьк, Луганськ стали можливі, тому що "Свати". Єдиний культурний простір, який формуємо не ми і який формується, щоб підкорити нас

Якщо ви ще не зрозуміли, Крим, Донецьк, Луганськ стали можливі, тому що "Свати". Ще "Дом-2". "Вікна". "Велике прання". Новини на Першому каналі. Єдиний культурний простір, який формуємо не ми і який формується, щоб підкорити нас.

У цьому культурному просторі українець завжди або клоун, або зрадник. Кожна, навіть сама безневинна, на перший погляд, деталь будь-якого російського телепродукту спрямована на осміювання України і українців.

Нашим громадянам вкладають в голову, що все українське - погане, ганебне, відстій. І вони перестають ідентифікувати себе українцями, їм це неприємно і дискомфортно. А потім заходять танки і їх зустрічають хлібом-сіллю.

Тепер зрозуміло, навіщо "Свати"?

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода