Що сказав Волкер росіянам

Не забувайте читати Мінські домовленості

Для тих, хто в мушлі.

Корисно прочитати свіже інтерв'ю спецпредставника Держдепу США по Україні Курта Волкера для "Газета.ru". Цю розмову можна стиснути в одне лаконічне послання: "шановні російські недоумки, трохи знизьте свою заповзятість на Донбасі і дайте нам доламати Україну на виконання Мінських домовленостей".

Волкер прямим текстом говорить, що Вашингтон однозначно прийняв "Мінськ" як майданчик для нормалізації американсько-російських (!) взаємин.

Так звані "Мінські домовленості" у доволі невеликому інтерв'ю Волкер згадує чотирнадцять разів. Ними там пронизано все. Здається, наші славні керманичі таки змогли переконати навіть американців у тому, що альтернативи "Мінську" нема.

Тепер вже й представник Америки стверджує, що санкції проти Росії не за агресію проти України, а за невиконання "Мінська". Тож виконайте "Мінськ" і санкціям кінець. Миротворці на Донбасі, за словами Волкера, також для того, щоб були виконані Мінські домовленості.

Волкер погоджується, що основа проблем на Донбасі - це інтерес російськомовних громадян. Бо Мінські угоди не про війну двох держав

Будучи послідовним, Волкер погоджується, що основа проблем на Донбасі - це інтерес російськомовних громадян. І йому важко щось заперечити, бо якщо говоримо про "Мінські", то вони не про війну двох держав, а про відновлення порушених Україною прав мешканців Донбасу.

Ті, хто вважає, що ухвалений днями закон про "особливий статус" - це мертвий закон, який прийняли для галочки, мають право для оптимізму. Але ж так само голосування Верховної Ради у п'ятницю за "особливий статус" могло бути вашингтонською гарантією Кремлю. Ну щоб сказане в інтерв'ю Волкером не розбігалося з діями України. Не думали?

І ще. Не забувайте читати Мінські домовленості. Не про них у фейсбуці, а сам текст цих клятих домовленостей.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода