Що сказав Волкер росіянам

Не забувайте читати Мінські домовленості

Для тих, хто в мушлі.

Корисно прочитати свіже інтерв'ю спецпредставника Держдепу США по Україні Курта Волкера для "Газета.ru". Цю розмову можна стиснути в одне лаконічне послання: "шановні російські недоумки, трохи знизьте свою заповзятість на Донбасі і дайте нам доламати Україну на виконання Мінських домовленостей".

Волкер прямим текстом говорить, що Вашингтон однозначно прийняв "Мінськ" як майданчик для нормалізації американсько-російських (!) взаємин.

Так звані "Мінські домовленості" у доволі невеликому інтерв'ю Волкер згадує чотирнадцять разів. Ними там пронизано все. Здається, наші славні керманичі таки змогли переконати навіть американців у тому, що альтернативи "Мінську" нема.

Тепер вже й представник Америки стверджує, що санкції проти Росії не за агресію проти України, а за невиконання "Мінська". Тож виконайте "Мінськ" і санкціям кінець. Миротворці на Донбасі, за словами Волкера, також для того, щоб були виконані Мінські домовленості.

Волкер погоджується, що основа проблем на Донбасі - це інтерес російськомовних громадян. Бо Мінські угоди не про війну двох держав

Будучи послідовним, Волкер погоджується, що основа проблем на Донбасі - це інтерес російськомовних громадян. І йому важко щось заперечити, бо якщо говоримо про "Мінські", то вони не про війну двох держав, а про відновлення порушених Україною прав мешканців Донбасу.

Ті, хто вважає, що ухвалений днями закон про "особливий статус" - це мертвий закон, який прийняли для галочки, мають право для оптимізму. Але ж так само голосування Верховної Ради у п'ятницю за "особливий статус" могло бути вашингтонською гарантією Кремлю. Ну щоб сказане в інтерв'ю Волкером не розбігалося з діями України. Не думали?

І ще. Не забувайте читати Мінські домовленості. Не про них у фейсбуці, а сам текст цих клятих домовленостей.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Антон Мороз Фахівець із соціальної роботи ГО "Форпост"
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Наталія Лелюх Лікар акушер-гінеколог
Остап Яриш Журналіст української служби "Голосу Америки"
Наталя Д'ячкова Директор юридичної компанії "Скарга"
Погода