Ліки від незручних запитань для президента

Чим швидше президент і компетентні органи протидіятимуть ворожим медіа, тим менше буде незручних для них запитань

Затримання Гужви на місці вчинення злочину - це позитивна новина. Сподіваюся, його провину доведуть. І він отримає покарання за шантаж і вимагання. Але питання не лише в "Страна. ua". Ще кілька десятків медіа контролюються представниками Януковича. Ці ЗМІ підозрюють у впливі і фінансуванні з Росії. Тому роботи ще дуже багато.

У президентської команди хибне уявлення, що отримали імунітет від прокремлівських ЗМІ в Україні, таку собі інформаційну недоторканість. Проти Порошенка, наприклад, не працює "Інтер". Ймовірно, це частина його домовленостей з Фірташем і Льовочкіним. Можливо, інші медіа цієї мережі також пообіцяли лояльність до президента. Про це багато говорять за лаштунками. Саме це стримувало гаранта від протидії російській пропаганді, яка замаскована в Україні під вільну пресу. Напевно тому президент так довго нічого не робив.

У президентської команди хибне уявлення, що отримали імунітет від прокремлівських ЗМІ в Україні

Кожен день безперешкодної діяльності таких ЗМІ на території України — це не лише хибні уявлення, оцінки, негативні емоції в головах мільйонів українців, а й імунітет для цієї прокремлівської преси на майбутнє. Оскільки безперешкодна діяльність дає їм можливість називати себе повноцінними учасниками політичної дискусії на території України. Чим швидше і системніше президент та компетентні органи протидіятимуть ворожим медіа, тим менше одні питатимуть владу про боротьбу зі "свободою слова", а інші не докорятимуть їй у зволіканні боротьби з російською пропагандою на нашій території.

Спеціально для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода