Агент Юля

Як спланували блискучу перемогу в арбітражі Нафтогазу над Газпромом

Ви смієтеся, а зараз вийде головний військовий прокурор України Анатолій Матіос з тепловізором і скаже, що перемога Нафтогазу над Газпромом у Стокгольмі - результат продуманої операції військової прокуратури, яка ще в дев'яності ввела агента Юлю.

Про операції знали лише троє: Матіос, Юля і Насіров. Він ще тоді вивчив Стокгольмське право і запропонував Матіосу провести цю операцію. Стратег. І Матіос зрозумів, яка блискуча перемога чекає нас в 2017 році. Багато тоді чекали кінця світу в 2012-му, але не він.

Удвох з Насіровим вночі з ліхтариком під ковдрою, щоб не підглянула всюдисуща ФСБ, склали цей план. Їм не вистачало тільки одного. П'ятого елементу. Ідеальної жінки. Безгрішної блудниці. Здатної пройти вогонь, воду й мідні труби. І все це на підборах. Її готували багато років. Змушували вчитися брехати і не червоніти. І все заради одного підпису. На одному контракті. Який повинен був загнати Газпром в пастку.

Україна переплатила 14 мільярдів, але перемога за нами

Агент Юля знала, на що йде. Безчестя. В'язниця. Плітки. Але вона готова була на все. Навіть на ніч з Путіним. Лише б подарувати країні перемогу. Матіос особисто підібрав їй сукню, Насіров особисто розповів, як скласти контракт так, щоб жадібність Газпрому і Путіна не дали їм піти. Вони клюнули. Агент Юля, українська Мата Харі, підписувала і сміялася всередині. Вона знала. Пройде багато років. Україна переплатить 14 мільярдів доларів. Але перемога буде за нами. Вона розуміла, що ця перемога не принесе їй слави. Ніхто в здоровому глузді не повірив би в те, що вона відразу готувала пастку Газпрому. Але так треба було. Інакше не приспати пильність ворога.

І ось момент торжества. Чужі люди тріумфують. Вони п'ють дороге шампанське. Замість неї. І тільки вона знає, чого коштувала країні ця перемога. Її перемога. Її жертва. Її доля. Її служба, небезпечна і важка. Там, де Юля, там перемога. І зараз вона чекає лише одного. Коли ж Матіос донесе країні правду.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода