Про ураган і Кремль

Москвичі пожали плоди своєї байдужості

У дев'яносто восьмому році в Москві теж був "ураган". Я його пам'ятаю. Машину приятеля накрило деревом, наш під'їзд завалило деревами, що впали. Тоді теж були жертви. Жінку вбило звалилися рекламним щитом. З тих пір я все чекаю, коли в Москві заборонять встановлювати ці рекламні щити. Уже двадцять років чекаю.

Якщо москвичам плювати на вигляд свого засміченого інформаційним сміттям міста - то вже на своє життя, напевно, не плювати? На життя своїх дітей? Ну, очевидно ж, що не можна в місті встановлювати такі площі з такою парусністю. Я не пригадую ще десь подібного. Вони - небезпечні. Вони - вбивають. Доведено ж уже смертями.

Ні. Пофіг. Абсолютно.

З тих пір і до вчорашнього дня була ще парочка "ураганів", знову щити падали - знову пофіг. Все теж саме. Стоять, ніби й нічого не трапилось. На рекламі пиляють всі, хто можуть.

Саме москвичі своєю позицією "моя хата з краю" і "я не цікавлюся політикою" створили собі таку владу

Швидкість вітру вчора досягала 24 метрів в секунду. Ураган першої категорії починається зі швидкості вітру 33 метри в секунду. Двадцять чотири метри - це взагалі ні разу не ураган. Це шквалистий вітер. У прибережних містах це - взагалі звичайна справа.

Саме москвичі, своєю позицією "моя хата з краю" і "я не цікавлюся політикою", створили собі таку владу, яка пиляє наше місто так, що при звичайному шквалистого вітру рахунок постраждалих йде на сотні. Так Так. Таким це місто, в якому не можна жити просто при сильному вітрі, зробили ви, тільки ви, а не хтось інший.

Другий раз за чверть століття. Рівно на ті ж граблі.

Це не карма. Нічого надприродного.

Ви пожали плоди своєї байдужості.

Це - закономірність.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода