Набрид до малинових чортів

Що спостерігаємо в Кремлі зараз, називається "сум'яттям еліт"

Путін дійсно набрид до малинових чортів. Набрид практично всім. У стінах Кремля – параноя. Плешивець нікому не довіряє. Досить згадати фотографію від 9 травня 2017: Шойгу стоїть поруч з Путіним на трибуні, і у нього заклеєний клинок кортика. Тобто, "сцарь" затьмарився розумом на темі власної безпеки. З'їхав остаточно.

Він непередбачуваний. Ніхто не знає, коли, де він з'явиться. І він це буде або хто-небудь з двійників, яких у Путіна чи три, чи то - чотири. Тобто ця тварюка шельмує не тільки країну, а й власне оточення.

Стрілянина навмання рівнозначна самогубству

Це як у класичній голлівудської ситуації з дзеркалами: всюди - путінські відображення, і в який бік відкривати вогонь на ураження - абсолютно не зрозуміло. Стрілянина навмання рівнозначна самогубству. Грубо кажучи, прийшов ти на зустріч з мерзотником і встромив йому в горло олівець, а це - двійник. А справжній сидить в бункері, дивиться відеотрансляцію і робить висновки: "Ось ще один нелояльний на мене спокусився ..." І хто в такій ситуації ризикне підставитися?

Загалом, ситуація патова. Осоруглий параноїк рулить. Ніхто не знає, що завтра спаде на його лису голову: раптово прикластися до мощів або вилетіти на бомбардування Воронежа?

Залишається сподіватися на постельнічьйого, який раптово образиться і задушить виродка простирадлом на сон грядущий. Хоча мріяти, звичайно ж, не шкідливо.

А час іде. Годнник цокає. Країна летить в прірву - весело і з вітерцем...

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода