"Пшик" у боротьбі з корупцією та хто від нього має зиск
Боротьба з корупцією стала прибутковим промислом для політиків
Чому судове засідання про розгляд всього лише запобіжного заходу для Мартиненка викликав стільки емоцій?
Боротьба з корупцією в нинішніх реаліях стала прибутковим електоральним промислом для певного середовища політиків. А також для активістів, які планують потрапити у владу або ж отримують дохід в профільних проектах західних донорів. Усіх їх передусім цікавить максимальний публічний резонанс.
У той же час для влади, передусім в особі президента, вся антикорупційна реформа зі створенням цілої лінійки нових інституцій – симулякр, який дав можливість поставити плюсик, але не змінив нічого сутнісно.
Головним набувачем вигоди є російська пропаганда. Отримує прекрасні аргументи для доведення неповносправності нашої держави
На виході багато галасу і нульовий ефект у реальній боротьбі з корупцією. Ведеться шарпанина за символічні рішення, але не за сутнісні зміни. І це правда, якщо полишити емоції, симпатії і антипатії.
Системний наступ на корупцію має освятити президент. А поки цього не станеться, буде багато емоцій і пшик у підсумку.
Тим часом, головним набувачем вигоди є російська пропаганда. Отримує прекрасні аргументи для доведення неповносправності нашої держави. Уся мережа прокремлівських медіа в Україні з величезним задоволення і в деталях смакує цей бардак.