Один народ

Про росіян, білорусів та українців

Росія окупує чужі території. Фактично встановила військову диктатуру на Кавказі. Парламентаризм розтоптаний. Країна приватизована групою пройдисвітів у цивільному. Вільні медіа знищені. Права людини порушуються у всіх сенсах - від свободи особистого життя до свободи совісті. Морок!

Але тисячі людей виходять на вулиці, щоб обуритися занадто розкішними особняками прем'єр-міністра, який і без зареєстрованої власності має всю Росію. Прогулянка проти корупції!

Білоруську державу перетворили в колонію сусідньої країни. Історична пам'ять вигнана з підручників, рідна мова маргіналізована, парламентаризм розтоптаний, вільні медіа мовлять із Варшави, навіть власний прапор заборонений. Країна приватизована пройдисвітом. Але протестний рух стає по-справжньому масовим тільки після спроби влади запустити руку в кишеню незареєстрованих і безробітних. Марш недармоїдів!

Українські території окуповані ворогом, війна триває вже третій рік. Гинуть люди, втрачаються шанси для залучення інвестицій і реального економічного розвитку. У країни немає ні військової могутності, ні міжнародної підтримки для звільнення захоплених земель. Проти неї оголошена диверсійна та інформаційна війна. Ворогів окупанта вбивають прямо в центрі Києва. З центру столиці віщають пов'язані з ворогом телеканали, стараються сайти і радіостанції.

Але населення з завмиранням серця стежить за затримання чергового чиновника і квартирним питанням антикорупційних активістів. Антикорупційний форум!

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода