Відставка Саакашвілі. Надії не справдилися

Глава Одеської облдержадміністрації Саакашвілі подав у відставку. Його опоненти скажуть, що він не виконав своїх обіцянок. І це буде правда.

Біда в тому, що навіть маючи бажання, якщо воно було, їх не можна було виконати, тому що, будучи губернатором в Одесі не можна поміняти всю країну. Можна було лише дати надію на це. І спалити свій рейтинг.

Саакашвілі сказав багато прикрих слів. І це теж було правдою. Біда в тому, що цю правду всі й так знали. І кажуть про неї не тільки політики, але й іноземні інвестори, які приїжджають в країну. Причому, іноді, не менш емоційно.

Неправда тільки в тому, що це знак дострокових виборів. Це не так. Дострокових виборів не буде, просто тому що вони не вигідні президенту, який приймає рішення про їх проведення.

Правда в тому, що це лише знак того, що подальше перебування на посаді несло в собі лише негатив. Для Саакашвілі. Воно і раніше несло, але йти у відставку до виборів у Грузії було нерозумно. Тому Саакашвілі пішов зараз. Теж не дуже вчасно, бо в світі мало хто це помітить, адже вся увага прикута до виборів у США. І поки це тільки його, Саакашвілі, особиста історія. І ще тих людей, які прийшли з ним. І всі зміни на краще, зроблені ними, дуже швидко накажуть довго жити. Буде доведено одеською митницею.

Але біда в тому, що він приходив як остання надія України. І ці надії знову не виправдалися. І це вже наша спільна історія.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода