Чотири квартири Гіві

"Русский мир" - це зневага до права як до універсальної величини, єдиною формою конструктивного соціального договору між суспільством, державою і особистістю

Ватажок банди "Сомалі" такий собі "Гіві" висловив бажання покинути територію сяючої Лугандонії, повідомляє "Лента.ру". Інформацію про підготовку Гіві до втечі з Донбасу розкрив колишній начальник так званої Служби безпеки глави невизнаного Придністров'я, полковник Валерій Гратов. За його словами, Гіві вивіз свою дівчину на територію Придністров'я, а сам зараз намагається продати чотири власні квартири в Донецьку і Макіївці.

У цій новині все прекрасне. Особливо "чотири власні квартири в Донецьку і Макіївці", якими розжився наш герой. Ви думаєте його шанувальники й оборонці не знають, що він звичайний вбивця-найманець? Знають і вітають таку форму "життєвого успіху".

Чому Росія напала на Україну? Що являє собою "русский мир"? Ось це "чотири власні квартири" у маргінала, який до того, як добровільно пролив першу краплю української крові, не мав нічого. Одвічна мрія про успішну кар'єру злодія і душогуба.

Русский мир" - це не тільки героїзація заправників і бурятських комбайнерів. Це і табірний романтизм, вихваляння етики "братків

"Русский мир" - це не тільки героїзація заправників і бурятських комбайнерів. Це і табірний романтизм, вихваляння етики "братків" і концепція "соціальної справедливості", де бідність чомусь "має право" та інші методи заперечення недоторканності приватної власності і святості людського життя. "Русский мир" - це зневага до права як до універсальної величиною, єдиною формою конструктивного соціального договору між суспільством, державою та особистістю.

Я тут не за "подивіться яке ж воно г..но" топлю. Я натякаю, що поки ми не виховаємо повагу до прав, норм моралі, етичних постулатів, поки будемо керуватися міфічним конструктом "справедливості" відірваною від права і закону, ми будемо залишатися частиною цього "русского міра", навіть якщо він буде нарочито українським.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода