Сирійський капкан Кремля

В Сирії президент Росії потрапив у яму, яку довго сам же і рив

По-перше, знищивши ЗМІ і почавши використовувати підпільно-гібридних "ихтамнетов", він зовсім позбавив себе можливості вести інформаційну війну. Ми поняття не маємо, що відбувається зараз в Алеппо. Незалежних джерел, які могли б розповісти, більше немає, а Рашу Тудей і канал "Звезда" ніхто більше не сприймає. Упс.

Може, там і справді самі кінчені терористи. По всій видимості, там дійсно таке ісламістське ДНР з наполовину співчуваючим, наполовину взятими в заручники населенням. Але це вже нікого не хвилює.

Образ вбивці, що бомбардує демократичних повстанців, а, головне, бомбардує дітей - відбувся. При тому, що кадри з дитиною після бомбардування, які облетіли весь світ, робив той же бородатий веселун, який буквально за кілька днів до цього знімав відрізанням голови п'ятнадцятирічному хлопцеві.

Але журналістів, які могли б розповісти про це, і яким довіряли б, Вовині дружки за ці роки повбивали, пересаджали, повиганяли, а телеканл "Звезда" про ПВК Вагнера (в Сирії діє формально незаконна російська приватна військова компанія, відома як "група Вагнера". Вагнер - позивний керівника загону, насправді ж його звуть Дмитро Уткін і раніше він служив у псковській бригаді ГРУ, за інформацією видання РБК. - Gazeta.ua) розповідати не може. Упс.

Цей капкан Володимир Володимирович налаштовував п'ятнадцять років, і ось, нарешті, він зачинився. На його подив - на його ж власній нозі.

І, по-друге - я на сто відсотків впевнений, що коли одним із рядків майбутнього звинувачення будуть бомбардування Алеппо - він просто не зрозуміє, про що мова. Як цього не розуміли ні Мілошевич, ні Саддам.

Ви не звертали увагу - які у них у всіх були розгублені нерозуміючі очі? Ні, ну справді. Людина шістнадцять років робив те ж саме. Ну, Цхінвалі все-таки далеко не так сильно був зруйнований, але таки так, "Градами" укатали - і нічого. Тельявіні (Хайді Тельявіні - голова комісії з розслідування причин збройного конфлікту в Південній Осетії. - Gazeta.ua) з'їла.

Грозний реально перетворювали в Сталінград і - нічого. Пофіг на мирняк. Дебальцеве прасували - і нічого. Десяти наближеним заборонили в'їжджати в США.

Горі касетними бомбами проорали - і хоч би що. Більше того, американці самі Югославію, Фаллуджу "оприходували", взагалі в Іраку шістсот тисяч чоловік убили, фосфорні бомби, бетонобійні бомби - все йде тільки в дорогу, а тут раптом на якомусь драному Алеппо світ взяв та й клином зійшовся. Чому?

А тому, Володенька. Попереджали. Всі попереджали.

Ах, ці наївні невинні нерозуміючі очі диктаторів над зав'язаним вузлом на шиї...

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода