Кремль виходить на пряме протистояння

Якщо хтось не зрозумів, Україну звинуватили в нападі на Росію. І це на тлі скупчення ворожих військ поблизу нашої країни, заявлених навчань "Кавказ 2016", які повинні відпрацьовувати "наступ у бік України", паралеллю з навчаннями "Кавказ-2008", з яких почалося напад на Грузію та операцією "Консерви", що стала початком Другої світової

Сказати, що це тривожна ситуація - значить нічого не сказати.

Путін за своєю роллю альфа брутального самця, просто не може зробити вигляд, що Росія жертва, "бандерівці" напали, а "ми за мир, тому стерпіли". Росіяни не зрозуміють.

Це зовсім не означає початку війни. Може бути все, що завгодно. Цілком можливо, що мова йде про наступний етап нагнітання антивоєнних настроїв в Україні і примусу нас до прямих переговорів із російськими маріонетками. Мовляв, "не втягуйте Росію у війну на Донбасі, інакше вона і правда вступить у війну".

Мета - дати зрозуміти людям патріотичним, що вони справді можуть зважитися на пряме повномасштабне вторгнення. І зміцнити в думці тих, що сумніваються, що це саме українська влада, ВСУ, олігархи нагнітають обстановку, засилають диверсантів і заважають "мирним людям спокійно жити".

Мета - показати нам ціну української незговірливості, коли небажання відмовлятися від Криму і йти на федералізацію на прохання "трудящих Донбасу" можуть коштувати нам Третьої світової. В принципі - це і означає підвищити ставки, поставивши на кон все, що є.

Росія "вирвала нам бік", але ми мертвою хваткою вчепилися їй у горло. Ми справляємося, тому РФ змушена міняти тактику і виходити з нами на пряме протистояння

Для нас це означає, що незважаючи на те, що Росія "вирвала нам бік", ми мертвою хваткою вчепилися їй у горло і не відпускаємо. Ми справляємося, тому РФ змушена міняти тактику і виходити з нами на пряме протистояння, задіявши Крим. Це вам не "допомога народу Донбасу". Це не "ми тут побудемо посередниками за братанів, щоб їх не обдурили". Це позиція очі в очі.

У ці хвилини президент України повинен звертатися до народу. Саме час. Тому що на пряму претензію і загрозу, що прозвучала в нашу сторону з вуст російського президента, повинна слідувати пряма і консолідована відповідь, як на Майдані у найстрашнішу годину - "Ми не підемо!"

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода