Кремль готує Поклонській нову роль

В адміністрації Путіна хочуть, щоб закони, які мають остаточно перетворити Росію на авторитарну державу, з трибуни Думи пропонувала не старіючий політик – нехай і жіночої статі – а персонаж з аніме

Поки в Росії намагаються мітингувати проти божевільних законів, названих іменем їх ініціатора – одіозного депутата Ірини Ярової, влада вже готується здати саму Ярову в утиль і замінити її більш привабливим персонажем зі схожими функціями. Цим персонажем стане російський "прокурор" Криму Наталія Поклонська, яка балотується до Державної Думи.

Дами дійсно дуже схожі. Обидві народилися і виросли в Україні – що не заважає їм ревно ненавидіти свою справжню Батьківщину і служити новим господарям, - пише Віталій Портніков для "Крим. Реалії".

Причому, цікаво, що Ярова – з Макіївки, чиї висуванці ще недавно керували Кримом, але були видавлені місцевими бандитами після анексії. Обидві – професійні зрадниці й пристосуванки.

Політична кар'єра Ярової пов'язана з партією "Яблуко", хоча сама вона тепер цей незаперечний факт – як і боротьбу з "єдиноросами" на Камчатці – заперечує. Коли їй дуже захотілося стати депутатом Державної Думи, вона свою партію зрадила і вступила до ненависної їй "Єдиної Росії".

Чиновницька кар'єра Поклонської пов'язана з Україною. Вона стала відома як борець з тією самою організованою злочинністю, яку зараз протегує. Ярова, між іншим, теж непримиренний борець із корупцією, вона навіть очолює відповідний комітет Думи.

Обидві жінки відверто істеричні і не переносять жодної критики своєї, м'яко кажучи, не бездоганної діяльності

Коли з'явилася можливість отримати службове підвищення, Поклонська поїхала з Києва до окупованого росіянами Криму і стала там "прокурором". Її бажання повністю збігалися з вимогами Ярової, коли та захотіла в депутати – квартира, машина, мандат, телевізійна популярність. Обидві жінки відверто істеричні і не переносять жодної критики своєї, м'яко кажучи, не бездоганної діяльності.

Єдина відмінність Ярової від Поклонської – вік. Поклонська на 14 років молодша і привабливіша. В адміністрації Путіна хочуть, щоб закони, які мають остаточно перетворити Росію на авторитарну державу, з трибуни Державної Думи пропонувала не старіючий політик – нехай і жіночої статі – а персонаж з аніме.

Так що у Поклонської – велике майбутнє. Вже через кілька місяців нові божевільні закони, які складатимуть чиновники з адміністрації президента Росії, почнуть називати її ім'ям.

Copyright © 2016 RFE / RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Кахабер Карелі Доктор економічних наук, експерт із земельних питань
Олеся Ольховик Психологиня ГО "Форпост"
Дарія Маслова Психолог, сімейний консультант
Євген Чирва Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Погода