Про патріотів від релігії

Московський патріархат - зло. Керований із Кремля бізнес, що має пільги і заробляє гроші. А що Київський? А те ж саме, тільки з поправкою на патріотичне забарвлення

Московський патріархат - зло. Всі давно звикли. Змирилися. Керований із Кремля бізнес, що має пільги і заробляє гроші. А що Київський? А те ж саме. Просто як у тій історії - сучий син, але наш сучий син. Отримує пільги? Так. Їздять на 600-х мерседесах? Так.

Використовують ту ж бізнес модель, тільки з поправкою на патріотичне забарвлення.

Так, вони сильно нам допомогли на Майдані. Одні з багатьох. Але, здається, вони просто переслідували свої інтереси. У боротьбі за частку ринку з Московським патріархатом.

Сьогодні прийшла новина. Київрада дозволила УПЦ КП не сплачувати 2 мільйони гривень пайового внесоку за будівлю у Десятинному провулку, мотивуючи це тим, що цей офісно-житловий комплекс є "культовою спорудою".

Культова споруда. Звичайно. Питання в тому, що є культом для базарників із Київського патріархату. Торгово-офісна церква? Апартаменти-скит преміум сегменту? Для просунутих ченців?

Ганьба церкві, яка повинна сповідувати те, що проповідує. Вже сам факт появи цього будинку є ганьбою. З ним кияни воюють вже не перший рік. Порушує всі правила Подолу. Підноситься над серцем Києва. Хоча, якщо це культова споруда - то мають право. Адже не можна будувати вище церкви. А це новий варіант храму для торговців від ряси.

Ганьба Київраді, яка спочатку приймає популістські рішення, ввівши клоунський мараторий на підвищення тарифів, а потім відмовляється від коштів, що належать київській громаді. Оскільки грошей у міста багато? Вже все парку облагороджені і вулиці відремонтовані? І питання не в сумі. 2 млн грн - це не багато чи мало. Але це гроші в тому числі і бідної пенсіонерки.

Ганьба киянам, які голосували за цю Київраду, що складається із забудовників в перемішку з людьми Черновецького. Які навіть і не ховалися, не приховували свою сутність на виборах.

Патріотизм - останній притулок негідників. Патріоти від релігії, що заробляють мільйони, теж готові одягнути вишиванку. Питання в тому, чи такі ідіоти всі навколо, що не здатні за патріотизмом роздивитись потрійне підборіддя лицеміра.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода