Маріонетки Кремля і Савченко

Вибрані представники народу України не можуть на рівних розмовляти із маріонетками Росії на Донбасі. Так вони легітимізують їхню владу.

Захарченко та Плотницький не є легітимними представниками населення Донбасу. Вони - нав'язані окупантом маріонетки і можуть бути змінені у будь-який момент, як і їхні забуті попередники. Ніякого реального впливу на звільнення наших громадян з підвалів вони не мають. Скаже Путін - звільнять всіх за 24 години. Не скаже - можна хоч усією Верховною Радою їхати на перемовини - нічого не буде.

Росія проти чесних виборів. Розуміє: обраний представник куди менш керований, ніж призначений зрадник

Сенс Мінських угод полягав у проведенні виборів і визначенні людей, які будуть обрані населенням Донбасу і зможуть представляти його справжні інтереси. Росія тому й проти чесних виборів, що розуміє: обраний представник куди менш керований, ніж призначений зрадник.

Вибрані представники народу України не можуть на рівних розмовляти із маріонетками. Таким чином вони легітимізують їхню владу, створюють ілюзію рівного народного представництва і підривають переговорний процес.

Політика - це не розмови в телевізійному або радіоефірі з заїжджими гастарбайтерами, а відповідальність, дисципліна і розуміння. Відповідальність перед країною, дисципліна в думках і діях, розуміння процесів, що відбуваються. І якщо ти дійсно хочеш допомогти своїй країні, всьому цьому слід наполегливо вчитися. Бажано у порядних вчителів.

А потім вже говорити.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post 
Олег Саакян Політолог
Пітер Дікінсон Редактор служби UkraineAlert в Atlantic Council
Богуслав Хработа Головний редактор польської газети Rzeczpospolita
Олексій Кошель Голова Комітету виборців України