Про ворогів Росії

Головне, що зробили чекісти за 16 років у владі - це позбавили росіян мотивації. Дали по руках, розставили помилкові пріоритети, розбестили, привчивши цілу націю до безпросвітної брехні.

Левада-центр все питає росіян про ворогів. Між тим, ворог Росії він внутрішній. Він злий і ось уже майже 100 років тероризує населення країни. Це - ВЧК - НКВС - КДБ - ФСБ.

Коли Путін рвався до влади - я просив своїх друзів не голосувати за "гебешника". Вони запевняли мене, що в КДБ бувають і "порядні люди".

Говорив тоді, і зараз наполягаю: ніколи там не було порядних людей. Їх не могло там бути в принципі. Не піде порядна людина працювати в гестапо. А КДБ - крутіше за гестапо. Так, там були люди розумні, освічені, начитані, з енциклопедичними знаннями, хитрі, спритні - різні. І тупі були. І маніяки, і навіть "прогресивні соціалісти". Але жодної порядної людини в КДБ не було ніколи.

Жодна організація у світі не знищила стільки власного народу, скільки угрохала "контора" на Луб'янці. Жодна.

Росія загине під владою чекіста. Це вирішено

Росія загине під владою чекіста. Це вирішено.

У ці дні кожен росіянин зобов'язаний уважно стежити за подіями у Венесуелі. Тому що все, що відбувається сьогодні там - як під копірку, але з місцевим колоритом, скоро буде відбуватися в Росії. З поправкою на простори та історичні вподобання в плані великої крові. Нам ніби сама історія показує, до чого готуватися. Як засудженому: дивись, як стинають голову, як все це відбувається. Бачиш? Ти наступний. Готуйся...

КДБ не залишає Росії шансів. Жодного. Луб'янка розікрала все дочиста. Скоро дзенькне остання копійка в казні - і понесеться по закутках. Як скоро? - запитайте у чекістів, вони в курсі.

Головне, що вони зробили за 16 років безроздільного перебування у владі - це позбавили росіян мотивації. Геть. Дали по руках, розставили помилкові пріоритети, розбестили всіх і кожного, привчивши цілу націю до безпросвітної брехні. Скоро ця синекура закінчиться, і доведеться платити.

Обкомівський працівник не був здатний провести декомунізацію, люстрацію і відкрити архіви

Чи можна було цього уникнути? Ні, не можна. Обкомівський працівник не був здатний провести декомунізацію, люстрацію і відкрити архіви. І цим скористалася Луб'янка, підсунувши йому свого "недопалка". Тепер ця мерзота презентує книжки. За ними майбутні історики вивчатимуть першопричину розпаду колись величезної країни. І дадуть відповідь на питання "Що сталося з Росією?" - "Вона потонула. В морі брехні й крові..."

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода