"Меджліс" для Кисельова

Доля членів цього "Меджлісу" буде схожа з долею чиновників кримського окупаційного режиму. Вони стануть ізгоями. Причому ізгоями з куди гіршою перспективою, ніж Аксьонов, Константинов та інші кримські гауляйтери.

Колаборанти в Криму вже говорять про створення якогось альтернативного забороненого окупантами Меджлісу кримськотатарського народу "представницького органу". При цьому говорять саме про представницький орган, а не про громадську організацію. Ясно, що жодною громадською організацією Меджліс не заміниш. Його потрібно обрати - як не прикро виглядає це дієслово з точки зору влади Криму. А для цього потрібно провести справжній Загальнонаціональний з'їзд кримських татар. - Пише Віталій Портніков для Крим.Реаліі.

Я навіть не сумніваюся, що такий з'їзд можна організувати. І що він обере правильних людей в Меджліс і прийме правильні рішення. Росія - країна фальсифікацій. Для підміни Меджлісу не потрібна навіть Центральна виборча комісія або кримський виборчком. Самі що-небудь зварганять, самі складуть списки, самі оберуть, кого треба. Чи можна знайти достатню кількість кримських татар? Так можна. Для цього потрібно об'єднати зусилля тих, хто готовий вірою і правдою служити окупаційної влади, з тими, хто буде вважати, що краще такий Меджліс, ніж жодного. І потім - що означає достатню кількість? Хто це буде визначати? Ось якщо делегатів на з'їзді буде менше і членів "нового Меджлісу" - менше, то чи буде це означати, що новий орган менш представницький, ніж заборонений? Адже головне - пройшли вибори, обрали нових членів "Меджлісу" - і чудово. Спасибі Путіну!

Керівників підробленого "Меджлісу" в будь-якому випадку чекає вічне презирство власного народу. Куди б вони від нього не втекли

Ось тільки у всій цій спецоперації є одне "але". Це буде "Меджліс" для картинки. Для Діми Кисельова. Для зрадників в самому Криму. Але тільки не для кримських татар, у яких він не буде користуватися жодним авторитетом. І не для світу. Всесвітній конгрес кримських татар його не визнає, в Києві і Анкарі від нього з гидливістю відвернуться. У міжнародні організації його керівників не запрошуватимуть. Доля членів цього "Меджлісу" буде схожа з долею чиновників кримського окупаційного режиму. Вони стануть ізгоями. Причому ізгоями з куди гіршою перспективою, ніж Аксьонов, Константинов та інші кримські гауляйтери.

Тому що Аксьонова та Костянтинова після повернення Криму чекає безславна втеча в Росію - або гідний термін в українських в'язницях. А керівників підробленого "Меджлісу" в будь-якому випадку чекає вічне презирство власного народу. Куди б вони від нього не втекли.

Це - куди гірша доля.

Copyright © 2016 RFE / RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода