Тимошенко тикнули носом у свіжу калюжу

Головним мотивом оприлюднення матеріалів була поведінка ЮВТ

З приводу історичної стенограми

1. Справа не в тому, чи був правий Пастор із його пропозицією готувати збройну відсіч, чи Юля з Наливаєм. А в тому, що такий варіант обговорювався нарівні з іншими і запропонований був саме першою особою держави. А значить, остаточне рішення було зваженим і розумним. Гірше було б, якби з'ясувалося, що там сиділа зграйка переляканих ховрахів і ні про що, окрім капітуляції, не думала.

2. Побічно це дає підстави вважати, що і в інших випадках очільниками України керувала не паніка, а тверезий розрахунок. І якщо щось важливе не було зроблене, то лише тому, що не було такої можливості.

3. Думаю, головним мотивом оприлюднення матеріалів була, все ж, поведінка ЮВТ. Її схильність у популістському запалі не розрізняти дійсність і власні фантазії часом набуває страхітливих розмірів. Думаю, тільки тикання носом у свіжу калюжу може дещо вгамовувати цю пристрасть.

Дописано. До речі, правою рукою Турчинова на той час був Пашинський. Той, хто знайомий із цим персонажем, знає: останнє, чим йому можна дорікнути, це відсутність духовитості.

А майбутній президент у той момент і зовсім відправився в Крим - сам-один. Отже підозрювати постмайданне керівництво України в без'яйцевості - це проектувати на нього власні комплекси.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода