Чи хоче Зеленський припинення війни? Є одна точна ознака
Володимир Зеленський прийшов до влади, пообіцявши українцям швидко завершити війну. Однак - ми отримали повномасштабне вторгнення Росії, жертви якого навіть неможливо зараз порахувати. Президент і його команда підписують безліч меморандумів про мир і ведуть нескінченні переговори про припинення бойових дій, однак результатів як не було, так наразі й немає. То чи дійсно президент так хоче миру, як про це говорить - чи йому просто невигідно закінчувати бойові дії?
Як зрозуміти, чи хоче Зеленський припинення бойових дій із москалями (миром це не називаю, бо спірно)? Я особисто дотримуюся думки, що продовження війни рятує його дупу, бо відкладає вибори, а з ними й суд (щонайменше, за саботаж підготовки до вторгнення). Але це, як розумієте, лише моє припущення.
Та є й доволі прямий доказ - відмова залучити опозицію до якихось коаліційних угод. Судіть самі.
1. Підписання врегулювання з московитами в будь-якому разі означатиме болючий компроміс.
2. У вкрай збудженому й доволі інфантильному українському суспільстві (особливо, його активній частині) такий компроміс буде сприйнятий вкрай негативно.
3. Політична опозиція завжди використовує такі ситуації для критики (читай: знищення) влади. Не кажу вже, що й голоси у ВР під таке непопулярне дійство знайти дуже складно.
4. Абсолютно неможливо уявити, щоб ЄС, Батьківщина та інші підтримали таке з лав опозиції, без залучення до владних повноважень і участі в прийнятті рішень.
...Зеленського і його політсилу влаштовує ситуація, яка склалася, й міняти її він не збирається. Тим паче, що й європейцям це підходить...
Відтак, можемо резюмувати, що Зеленського і його політсилу влаштовує ситуація, яка склалася, й міняти її він не збирається. Тим паче, що й європейцям це підходить, бо дає час переозброїтися й підготуватися до захисту від можливої агресії Росії.
П.С. Я абсолютно не стверджую, що Путін готовий до миру. Просто на полі бою, в російському суспільстві й економіці склалися наразі обставини, котрі дозволяють це цілком серйозно перевірити.
П.П.С. Я абсолютно не стверджую, що Порошенко, Тимошенко та інші серйозні політики готові будуть взяти на себе частину відповідальності за таку антирейтингову історію. Але без них це точно не є можливим.










Коментарі