Путін давно приймає криваві ванни

Чи був Путін замовником убивства Літвіненка?

Замовляв чи ні?

Нагадаю, що крім радіаційної небезпеки, полоній-210 - вельми дорогою токсин. Його вартість оцінюють більш, як в 1 млн. доларів. А якщо приплюсувати до цього ризик зараження оточуючих - виходить, що на така дорога й ризикована операція з усунення Литвиненка потребувала візування не голови ФСБ, а голови держави, яким в 2006 році був Путін. Адже, у разі невдачі, почався б міжнародний скандал на найвищому рівні. Враховуючи те, що жоден чиновник не готовий ні за що відповідати, - підставлятися ніхто не хотів і в даному випадку. Тільки Путін міг дати остаточне добро на проведення такої небезпечної спецоперації.

Без його схвалення жоден безумець або відморозок не ризикнув би вбити політика такого рівня

Та ж сама історія - і з убивством Нємцова. Тільки Путін міг дати відмашку. Без його схвалення жоден безумець або відморозок не ризикнув би вбити політика такого рівня, та ще - біля стін Кремля. Розуміючи: Немцов - частина "договору Путіна з родиною Єльцина", Нємцов - фігура міжнародного масштабу на найвищому рівні. Торкнути Нємцова - втрутитися в справи Путіна.

З Політковською - складніше. Тут я можу припустити "самодіяльність" Кадирова, враховуючи те, що Ганну Степанівну було вбито у день народження Путіна - з натяком на "кавказький подарунок кремлівському Аллаху" ...

У кого там руки "по лікоть у крові"? Не у Путіна, це точно. Він давно приймає криваві ванни.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода