Путін давно приймає криваві ванни

Чи був Путін замовником убивства Літвіненка?

Замовляв чи ні?

Нагадаю, що крім радіаційної небезпеки, полоній-210 - вельми дорогою токсин. Його вартість оцінюють більш, як в 1 млн. доларів. А якщо приплюсувати до цього ризик зараження оточуючих - виходить, що на така дорога й ризикована операція з усунення Литвиненка потребувала візування не голови ФСБ, а голови держави, яким в 2006 році був Путін. Адже, у разі невдачі, почався б міжнародний скандал на найвищому рівні. Враховуючи те, що жоден чиновник не готовий ні за що відповідати, - підставлятися ніхто не хотів і в даному випадку. Тільки Путін міг дати остаточне добро на проведення такої небезпечної спецоперації.

Без його схвалення жоден безумець або відморозок не ризикнув би вбити політика такого рівня

Та ж сама історія - і з убивством Нємцова. Тільки Путін міг дати відмашку. Без його схвалення жоден безумець або відморозок не ризикнув би вбити політика такого рівня, та ще - біля стін Кремля. Розуміючи: Немцов - частина "договору Путіна з родиною Єльцина", Нємцов - фігура міжнародного масштабу на найвищому рівні. Торкнути Нємцова - втрутитися в справи Путіна.

З Політковською - складніше. Тут я можу припустити "самодіяльність" Кадирова, враховуючи те, що Ганну Степанівну було вбито у день народження Путіна - з натяком на "кавказький подарунок кремлівському Аллаху" ...

У кого там руки "по лікоть у крові"? Не у Путіна, це точно. Він давно приймає криваві ванни.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Антон Мороз Фахівець із соціальної роботи ГО "Форпост"
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Наталія Лелюх Лікар акушер-гінеколог
Остап Яриш Журналіст української служби "Голосу Америки"
Наталя Д'ячкова Директор юридичної компанії "Скарга"
Погода