Випромінювач брехні повинен працювати

Помічено: який би морок не накрив Крим - у кожному населеному пункті неодмінно є громадське місце з працюючим телевізором. XXI століття. Людина - пил. Імперія - навіть дрябла - повинна стояти вічно.

Помічено: який би морок не накрив Крим - у кожному населеному пункті неодмінно є громадське місце з працюючим телевізором. Випромінювач брехні повинен працювати. Бо без щоденного прожарювання, мізки починають ворочатися самостійно, і велика небезпека, що в них почнуть закрадатися усілякі думки: "А чи не обдурив нас Путін? Чи не кинув напризволяще, після того як "поматросив" та попіарився? .."

У телеящику показують Сирію, Туреччину, розповідаючи про те, які зараз політично суворі важкі часи, і довірливі громадяни, повертаючись до вогнищ, умиротворено зітхають: "Нічого, ми ж потерпимо. А ось Володимиру Володимировичу то як? Тяжко йому, нашому лідеру, дай йому, Боже, здоров'я ... "

"На дурня не потрібен ніж ..."

Але я не думаю, що вони там - дурні. Просто щось холопсько-генетичне гуляє в їх організмах, як імперський вірус: "Жила б імперія да цар-батюшка, а ми вже якось перетопчемося ..."

XXI століття. Людина - пил. Імперія - навіть дрябла - повинна стояти вічно.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода