Олександр Бригинець
Журналіст, громадський діяч, Позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО
08.08.2014
1822

В Дзержинську виявили "льожку" на верхівці терикону – прямо навпроти міліції

"Льожка" - це слово, яке визначає місце снайпера, який залягає на певній високій точці для зручності прицільної стрільби.

У звільнених містах такі "льожки" виявляють десятками. Там є певні зручності, припустимо, матрац, є їжа і, як правило, відстріляні гільзи.

Проте не лише дахи будинків стають місцями "льожки". В Дзержинську тому самому, який обстрілювали під час нашої поїздки туди, адже він знаходиться впритул до Горлівки, виявили "льожку" на верхівці терикону – прямо навпроти місцевого відділку міліції. На щастя, снайпер не встиг застосувати зброю, бо нова міліцейська команда у звільненому місті виявилася вкрай кваліфікованою…

Але скажу я вам, не легко працювати міліції в місті, де 95% усього контролює головний сепаратист – мер, його родичі, родичі друзів і друзі родичів. Щоправда поки мер ховається, наші міліціонери намагаються навести порядок. І хоча, втікаючи із міста сепаратисти підпалили міську раду, щоб знищити документи, завдяки допомозі місцевих жителів кілограми документації було вилучено і вивчаються. Деякі із них мені вдалося сфотографувати. Як тільки матиму достатньо часу, і швидкий інтернет, обов'язково оприлюдню.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"