Георгій Манчуленко
Народний депутат України II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Стояв біля витоків Української Гельсінської спілки і Руху на Буковині. Один із засновників Спілки офіцерів України та ГО "Українське козацтво". У лавах КПСС/КПУ не перебував. Розробник більшості законів, що регулюють сферу націонапьної безпеки і оборони. В Законі "Про основи національної безпеки України" вперше запровадив норму про Стратегію національної безпеки. Добився прийняття Закону "Про розвідувальні органи України", який узаконив існування воєнної розвідки та вперше визначив правові норми (на рівні закону, а не підзаконних актів) функціонування всього розвідувального співтовариства України. До Закону "Про боротьбу з тероризмом" вніс новації щодо застосування Збройних Сил України в антитерористчних операціях (без ЗСУ АТО на Донбасі була б неможливою). Розробив Концепцію підвищення ролі високомобільних родів військ (спецпризначення, повітряно-десантних, морської піхоти) та створення Сил спеціальних операцій (закрита тематика, 2001 рік), яка до цього часу практично не реалізована. Здійснив парашутний стрибок на дрейфуючу крижину Північного полюсу, будучи заступником начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000". Активіст Майдану, на якому діяв і в найтрагічніші київські дні лютого 2014 року. Буковина - мій рідний край, а Київ - серце вічної України, моєї неповторної Батьківщини!
09.04.2013
9

"Життя - це мрія, здійсни її".

Життя – це шанс, не змарнуй його.

Життя – це краса, дивуйся їй.

Життя – це мрія, здійсни її.

Життя – це обов'язок, виконай його.

Життя – це гра, то грай!

Життя – це любов, то люби.

Життя – це таємниця, розгадай її.

Життя – це трагедія, витримай її.

Життя – це пригода, зважся на неї.

Життя – це життя, спаси його!

Життя – це щастя, сотвори його сам.

Жити варто – не знищуй своє Життя!

Наведені вище глибокі, мудрі і повчальні настанови належать Матері Терезі, яка є однією з найвідоміших блаженних новітнього часу. Історія її життя надихає мільйони людей на добрі справи.

Віряни кажуть про неї, що вона була там, де плаче Бог, і покинула все, щоб прислужитися бідним та хворим людям, адже в кожному з них бачила страждання Ісуса.

Мати Тереза вірила в людей і знала, що людина створена для любові й добра, для того, щоб бути щасливою і дарувати щастя іншим. Вона своїм життям показала, що любов творить чудеса, що людська душа прекрасна, і підкреслювала: "Для мене кожна людина в світі унікальна. Кожен надзвичайно важливий".

У 1973 р. Мати Тереза стала першим лауреатом Темплотонівської премії "За прогрес у релігії". А у 1979 р. їй була присуджена Нобелівська премія миру "За діяльність для допомоги стражденній людині".

Вона вважала, що діє у повній відповідності з духом Святого Письма, де Христос сказав: "Я голодував – і ви дали Мені, спраглий був – і ви напоїли Мене, мандрівником був – і ви прийняли Мене, був нагий – і ви одягнули Мене, був хворий – і ви відвідали Мене, у в'язниці Я був – і прийшли ви до Мене".

Кожен свій день Мати Тереза розпочинала з Молитви: "Господи! Дай мені сили утішати, а не бути утішеною, розуміти, а не бути зрозумілою, любити, а не щоб мене любили. Бо коли віддаємо, то отримуємо. І, прощаючи, отримуємо прощення".

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі