Лист Святому Миколаю. Надісланий повторно

Минулоріч написав листа Святому Миколаю. Але чи то пошта погано працює, чи то з інших причин, він не дійшов. Тому надсилаю повторно

Лист Святому Миколаю.

Святий наш покровителю Миколаю! Поклади під подушку їм розуму. Поклади любові до України. Святий Миколаю, розкажи їм у їхніх снах, що їхні межигір'я, яхти і гелікоптери - тлінь. Розкажи їм, що золотий унітаз це не те, для чого варто прожити життя. Втовкмач в їхні голови, що вони не вічні.

Даруй їм розуміння доброї справи.Вдихни в них любов до ближнього. Хай вони прокинуться й зрозуміють: подати руку слабшому, це не "впадло", а шляхетно. Що допомагати ближньому, це не "в западло", а по-християнськи , що "піліть бюджет" - це не "розвесті лохов", а порушення заповіді "не вкради".

Святий Миколаю. Ти добрий. Тобі відомо, що таке співчуття. То дай їм здоров'я. Дай їм здоров'я, бо в здоровому тілі здоровий дух. А там де дух - там любов до ближнього, до землі, на якій народився. І до людей, що живуть поруч. Святий Миколаю, даруй їм таку ласку. Даруй, бо ми не такі добрі й терплячі, як ти, Святий наш покровитель. Даруй, бо ми вже не в силі їм щось дарувати. Даруй, бо чаша нашого терпіння переповнена.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"