Євген Борісов
Хм... Усе життя - це боротьба. А хто не хоче боротися той... Тому постійно підіймаюся сходами самовдосконалення.
21.02.2012
4885
133

"Україна для українців" – це не наша ідеологія, і ми її ніколи не сприймемо!

"Україна для українців" – це не наша ідеологія, і ми її ніколи не сприймемо", - заявив сьогодні лідер політичної партії УДАР та відомий не український боксер Віталій Кличко.

Пишу "не український" через те, що мені здається, що йому не приємно себе ідентифікувати із цим народом.

Ще три роки тому Віталій Кличко заявив у прямому ефірі, на передачі у Шустреа присвяченій вбивству одеського націоналіста Максима Чайки, що йому буде приємніше бачити в україні професіоналів, а які традиції ці професіонали будуть сповідувати йому байдуже.

Я не расист, і вважаю. що кожна людина заслуговує на щастя. Більше того, кожний народ має свою територію на Землі. Так Бог створив. І саме там кожен народ має будувати свій рай. Я так вважаю.

Для мене найгарніші жінки - це українки. Не симпатизують мені азіатки, південноамериканки, арабки чи африканки. І хочу, щоб діти мої теж взяли шлюб із україцями. Жити я хочу в колі людей, які виросли зі мною на одних мультиках, одних героях, які розуміють мої традиції. Які на свято роблять добро, а не ріжуть тисячі баранів у дворах та на вулицях. Чи я расист через це?

Погляди і думки бувають різними і це природньо. Хтось хоче. щоб в Україні жило стільки ж мігрантів, як і у Франції чи НІмеччині. Комусь приємно прокидатися під звуки мечеті. Впевнений, що і в Україні таких багато, але чомусь серед моїх знайомих таких немає.

Цікаво запитати Кличка, а куди ж подітися українцям коли він завезе сюди професіоналів? Чи є взагалі на планеті якесь місце призначене для Українців? І чи потрібні нам політики, які швидше будуть вболівати за усіх, окрім українців?

І на кінець пропоную переглянути коротку документалку про іммігрантів у Європі та наслідки їхнього перебування.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

133

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі