четвер, 11 лютого 2010 18:28

Відкрили інтернет-магазин для ув"язнених

Для в"язнів Алтайського краю Росії відкрили власний інтернет-магазин "Передачки.ру".

В асортименті понад 100 видів продуктів. Засудженим можна передати мінеральну воду, кондитерські вироби, чай, каву, соки, молочну, м"ясну і рибну продукцію, зубну пасту, мило, сірники й сигарети. Також є червона ікра, шоколад, малосольна сьомга. Хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфікованим і матерям пропонують спеціальне харчування.

— Сайт працює просто: родичі ув"язнених заходять на сторінку в Інтернеті, вибирають необхідне і роблять замовлення. Після цього оплачують рахунок у банку. Як кошти надходять, працівники сайта збирають передачу. Усе контролюють правоохоронці, тому вкласти заборонені речі не вдасться, — пояснює Василь Каркавін, начальник прес-служби управління Федеральної служби виконання покарань в Алтайському краї.

Першими ідею тюремного шопінгу запропонували і випробували в пітерському СІЗО "Крести". Пізніше відкрили сайт для московських ув"язнених.

У колоніях на території Алтайського краю відбувають покарання більш як 16 тис. людей.

Зараз ви читаєте новину «Відкрили інтернет-магазин для ув"язнених». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути