пʼятниця, 23 жовтня 2015 06:00

У Росії збирають гроші на дрова пенсіонерам

Перший телеканал Росії закликає збирати кошти на дрова для літніх людей. Акцію організували у Тверській області. Вона спрямована допомогти самотнім пенсіонерам.

— Кожен виживає, як може. Якщо не запастися дровами з осені, цю зиму не пережити, — кажуть на федеральному каналі.

У соцмережах висміяли цей заклик. Деякі користувачі обурюються на Газпром, інші звертаються до Володимира Путіна з його згадками про "велику державу", де тисячі пенсіонерів у XXI ст. мерзнуть у будинках без опалення. Також згадують прем'єр-міністра Медведєва та просять вирішити питання з дровами за допомогою нанотехнологій.

"Щоразу, коли чую Росія — ­світова ­держава, згадую акцію "Подаруй ­дрова", — пише користувач соціальної мережі "­Твіттер".

Минулої зими так акцію організували у Смоленській області. Тоді волонтери зібрали 60 тис. руб. та забезпечили дровами 16 будинків.

Зараз ви читаєте новину «У Росії збирають гроші на дрова пенсіонерам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути