Ексклюзиви
вівторок, 13 грудня 2011 06:15

Протест був нерадикальний і разовий

— На мітингу в Москві не було тих відчуттів, які панували на Майдані 2004 року, — говорить 40-річний Андрій Окара, політолог із Москви. — Рижков, Нємцов, Касьянов, Лимонов, Митрохін не дотягують до амплуа "альтернативного лідера нації". У лідерів українського Майдану були сформульовані вимоги до режиму Леоніда Кучми. Вимоги Болотної площі не дуже виразні. До того ж вони з'явилися через тиждень після підрахунку голосів.

Українські протестувальники мали сміливість стояти до кінця, тому розбили посеред Києва наметове містечко. Протест на Болотній площі був нерадикальний і разовий. Навряд чи наступний мітинг за два тижні збере таку ж кількість учасників.

На Майдан одразу потягнулися люди з різних регіонів України, на Болотній площі були лише москвичі.

Зараз ви читаєте новину «Протест був нерадикальний і разовий». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути