пʼятниця, 12 червня 2015 07:10

Після підтяжки шкіри Сара БурҐ два тижні не могла сісти

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.dailymail.co.ukС
 

$4,2 млн витратила на пластичні операції британка Сара БурҐ, 55 років. Зробила понад 300.

Першу операцію пережила 7-річною, коли змінювала форму вух. У 20 років на Сару напав тодішній її хлопець і жінка оперувала понівечене обличчя. Відтоді зменшила ніс, підняла вилиці, загострила підборіддя, груди зробила більш пружними. Після однієї з ліпосакцій — видалення жиру — та підтяжки шкіри на стегнах два тижні не могла сидіти.

— Пластику припиню робити, коли помру або закінчаться гроші, — каже. До операцій заохочує доньок. На 7-річчя молодшої Поппи подарувала абонемент на пластику вартістю $7 тис. — майже 150 тис. грн. Однак та зможе його використати після повноліття. За рік до цього мати віддала дитину вчитися танцювати на пілоні.

Старша донька 18-річна Ханна три роки тому вперше вколола в обличчя ботокс, коли помітила перші зморшки на лобі та в кутиках вуст.

З чоловіком 55-річним Тоні Сара разом 10 років.

— Я не хотіла б, щоб чоловік зрадив мене з молодою моделькою, — розповідає. — Зараз він має кращий варіант: я виглядаю, як фіфа з інтелектом професора складних комбінацій. Хоча не здобула вищої освіти. Усе життя покладалася на свою зовнішність. Довелося шукати інших шляхів, щоб стати успішною. Таким чином розробила мозок. І стала бізнес-леді.

Бурґ відкрила клініку естетичної медицини. Там пропонує влаштовувати вечірки для дівчат 7–13 ­років.

— Ботокс їм колоти не будемо, — говорить британка. — А от зробити штучну засмагу чи наростити волосся можемо.

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.ctv.byC
 

45  000 доларів витратив на пластичні операції бразилець 20-річний Селсу Сантебаньєс, щоб бути схожим на Кена — друга ляльки Барбі. Помер 4 червня від лейкемії, також мав запалення легенів. Рак виявили, коли Селсу звернувся до лікарів із зараженням крові. Його спричинив гідрогель, що ввів у груди чотири роки тому.

Зараз ви читаєте новину «Після підтяжки шкіри Сара БурҐ два тижні не могла сісти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути