Четвер, 26 червня 2008 20:11

Найпотворнішу собаку у світі вилікують від раку

В американському штаті Каліфорнія обрали найпотворнішого в світі собаку. Ним став хворий на рак пес Гас зі штату Флорида. Він належить до китайської голої чубатої породи.

У Гаса немає ока та ноги. Око колись видряпав кіт, а лапу видалили через ракову пухлину. У собаки немає шерсті — лише невеликий сивий чуб на голові. За звання найпотворнішого Гас отримав $500.

Власниця собаки Жанін Тід хоче витратити ці гроші на лікування від раку.

Найпотворнішого собаку обирають у Каліфорнії 20-й рік поспіль. Організатори конкурсу кажуть, що зазвичай перемагають собаки, які стали жертвами жорсткого поводження людей — без кінцівок або зі спотвореною мордою.

Кілька років на конкурсі перемагав пес Сем — теж китайський чубатий. У нього замість шерсті по всьому тілу  були бородавки, криві зуби стирчали в різні боки, а очі через катаракту були затягнуті плівкою. Сем став справжньою знаменитістю і гастролював із хазяйкою по усьому світу. Однак 2005-го через слабке серце його усипили.

Зараз ви читаєте новину «Найпотворнішу собаку у світі вилікують від раку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода