вівторок, 18 лютого 2014 07:44

Кейт Міддлтон одягла на благодійний вечір діамантове кольє королеви Єлизавети ІІ

Автор: ФОТО: REUTERS
 

Дружина принца Вельського 32-річна Кейт Міддлтон одягла на благодійний вечір у Національній портретній галереї в Лондоні діамантове кольє своєї свекрухи — королеви Єлизавети ІІ. 1947 року майбутня монархиня отримала цю прикрасу до свого весілля від нізама — князя індійського князівства Хайдарабад. Він запропонував Єлизаветі самій обрати подарунок серед коштовностей французького бренду "Картьє". Їй припала до смаку діадема, яку згодом розібрали і зробили із неї інші прикраси, зокрема кольє із трояндою. Його королева носить досі. Кольє має ланцюжок із 36 великими діамантами та оздоблену меншими каменями застібку. У центрі до ланцюжка пристебнутий кулон-крапля із 13 діамантами у формі троянди. 1936-го Картьє зробив 11 подібних кольє: три із трьома кулонами, вісім із двома. Дев'ять із них розібрали на частини і продали.

Зараз ви читаєте новину «Кейт Міддлтон одягла на благодійний вечір діамантове кольє королеви Єлизавети ІІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути