Ексклюзиви
Четвер, 04 листопада 2021 00:50

Грифів не можуть вигнати з міста

Жителі американського міста Банн просять допомогти прогнати чорних грифів. Кілька десятків птахів оселилися тут торік.

— Якщо грифи десь зупинилися, вважають це своєю територією, — каже шериф Стів Мессі. — Гніздяться в школі, на вежі мобільного зв'язку. Тероризують місцеву жительку Еллі Леггерт. Усі дерева довкола її будинку окуповані птахами. Пес Еллі дуріє від них. З'їли черепицю на китайському ресторанчику. Власнику відмовили у страховій виплаті. Грифи не лякаються пострілів. Навіть не здіймаються в повітря. Нам порадили лякати їх гучними звуками. Позичили горни в сусідніх містах. Це не діє. Також подавали заявку на контрольований відстріл. Нам відмовили.

Минулого тижня Еллі Леггерт нарахувала 58 грифів на своєму подвір'ї. Екологи кажуть, наступного року їх стане ще більше.

— Знищили димар, — скаржиться Еллі. — Все загидили. Моя чудова колекція троянд вигоріла від їхнього посліду. На автомобілях злазить фарба. Щойно бачать мого собаку, починають блювати, щоб швидко злетіти. Запах біля мого дому нагадує сміттєзвалище, куди у спеку скидає трупи мафія. Донька відмовляється приїжджати, бо її одразу нудить.

Чорні грифи під захистом у США з 1918-го. Їх заборонено відстрілювати чи труїти.

Зараз ви читаєте новину «Грифів не можуть вигнати з міста». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі